Picker v studenom sklade s ubytovaním zadarmo

Kde?

Bratislavský kraj, Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

950 - 1100€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka, ktorý sa nebojí zimy na nenáročnú pracovnú pozíciu pickera. Ak nie ste priamo z Bratislavy, zabezpečíme Vám ubytovanie úplne ZADARMO plus Vám k tomu pridáme množstvo benefitov, napr. to, že pôjdete pracovať priamo do kmeňa spoločnosti, každý zamestnanec dostáva 13. a 14. platpríplatky nad rámec zákonníka práce  a ďalšie (viď nižšie).

Čo teda bude Vašou náplňou práce?
  • príprava a vychystávanie tovaru podľa objednávky zákazníka (dodací list)
  • manipulácia s tovarom
  • práca so skenerom a paletovým vozíkom
  • práca v chladnom sklade (5 - 7 °C)
  • 12 hod. zmeny denné a nočné (sobota voľno)

  • ubytovanie ZADARMO
  •  13. a 14. plat
  • práca priamo do kmeňa spoločnosti
  • príplatky nad rámec zákonníka práce
  • preplatenie zdravotného preukazu pre prácu s potravinami a vstupnej lekárskej prehliadky
  • stravné lístky v hodnote 3,80€ a vy si z toho platíte iba 0,32€
  • jedáleň priamo v areáli
  • poukážka na nákup v podnikovej predajni
  • príspevok na DDS
  • ochranné pracovné oblečenie

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • preukaz pre prácu s potravinami - výhodou
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • ochota pracovať v chlade

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s.r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3330571   Dátum zverejnenia: 8.3.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 - 1100€ brutto