Pracovník vo výrobe, nástup priamo do kmeňa spoločnosti !!!

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v textilnom a odevnom priemysle na 3 zmeny.
Práca v spoločnosti sídliacej v Liptovskom Mikuláši zaoberajúcej sa zapracovaním surových koží až po výrobu hotových usní.
Náplň práce spočíva najmä v obsluhe strojov predúpravy, ktoré slúžia na sušenie kože.

Ponúkame Vám:

- práca na trvalý pracovný pomer priamo v internom stave spoločnosti
- vhodné pre mužov aj ženy
- mesačné bonusy po 6. odpracovaných týždňoch
- polročné a koncoročné bonusy
- možnosť výberu stravovania vo vlastnej jedálni alebo poskytuntie stravného lístka

Zaslaním životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je jedinou firmou na Slovensku, ktorej výrobný program zahŕňa celú vertikálu od zapracovania surových koží po výrobu hotových, upravených usní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme od Vás:

min. stredoškolské vzdelanie
- strojárske alebo elektrotechnické vzdelanie výhodou
- vek minimálne 18 rokov,
- fyzickú zdatnosť a zručnosť,
- ochotu pracovať na 3 zmeny
- dobrý zdravotný stav

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3285133  Dátum zverejnenia: 12.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na pracovnom pohovore