Ovládaš rumunský alebo chorvátsky jazyk? Rozbehni kariéru v HR s nami!

Kde?

Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Mzda (brutto)

upresnenie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou prácou bude: - zabezpečiť plnohodnotný servis pre klienta aj zamestnancov spoločnosti - komunikovať s klientom ohľadom objednávok, obsadenosti - aktívne vyhľadávať, inzerovať a náborovať nových zamestnancov v chorvátskom alebo rumunskom jazyku - riešiť náhrady ľudí na zákazke - komunikovať so zamestnancami ohľadom práce, obsadzovania zmien - organizovať stretnutia a pracovné pohovory - administratívna agenda (evidencia dochádzky, príprava podkladov pre spracovanie miezd) - spracovanie dochádzky

Možnosť kariérneho rastu. - Práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu. - Práca v mladom, príjemnom kolektíve. - Dynamické pracovné tempo. - Flexibilný pracovný čas. - Zaujímavý a motivujúci odmeňovací systém.

V prípade ak ťa ponuka zaujala, pošli svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na e-mailovú adresu: branislav.loy@proplusco.sk alebo nás kontaktujte telefonicky 0903 900 340. Zaslaním životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná do interného stavu spoločnosti, ktorá sa zaoberá personálnym poradenstvom, sprostredkovaním práce a študijných pobytov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Chorvátsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Rumunský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vodičský preukaz B je podmienkou - flexibilita - komunikačné zručnosti - odolnosť voči stresu - ochota a chuť pracovať s ľuďmi

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Branislav Loy
Tel.: 0903900340
E-mail: poslať životopis
ID: 3283869   Dátum zverejnenia: 11.1.2018