Technológ automatizovaných strojov s možnosťou ubytovania (Šamorín)

Kde?

Šamorín, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

Upresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • riešenť problémy na automatických strojoch a nástrojoch výrobných liniek na tvárnenie, ohýbanie a povrchovú úpravu
  • riadiť a nastavovať stroje a nástroje na danom oddelení
  • pripravovať výrobný proces pre nové výrobky
  • spustiť novú výrobu
  • navrhovať a implementovať zlepšenia existujúcich a nových procesov, ktorých cieľom je zvýšiť produktivitu
  • pripravovať pracovné inštrukcie a školiť zamestnancov na danom oddelení
  • spravovať technickú dokumentáciu
  • zálohovať programovanie a parametre strojov
  • spolupracovať s dodávateľmi pri hľadaní optimálnych technických riešení
  • spolupracovať pri plánovaní údržby s pracovníkmi z oddelenia údržby

Pracovná pozícia je vhodná pre záujemcov s praxou, ale aj pre absolventa odboru strojár, mechatronik so znalosťou angličtiny

Pracuje sa na 1 zmenu.

Bezplatná doprava
TRASA 1: Horné Mýto, Trhová Hradská, Dunajská Streda, Vydrany, Veľké Blahovo, Horná Potôň, Lehnice, Mierovo, Povoda
TRASA 2: Vrakúň, Gabčíkovo,Baka,Trstená na Ostrove, Horný Bar, Šulany, Kyselica, Rohovce, Trnávka, Báč
TRASA 3: Dolný Štál Boheľov, Pataš, Čiliz. Radvaň, Ňárad, Gabčíkovo, Baka, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Báč

alebo ubytovanie za doplatok.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku alebo nás kontaktujte telefonicky. Všetky potrebné kontaktné údaje nájdete na konci inzerátu.  Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so sprcovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre Talianskú spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom technológií a vyrobou kovových dielov pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Bibiána Majáková
Tel.: 0903 601 503
E-mail: poslať životopis
ID: 3282433   Dátum zverejnenia: 9.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.