Office asistent/ka prestížnej jazykovej školy

Kde?

Staré Grunty 36, Bratislavský kraj, Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

dohodneme na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za plynulý chod jazykovej školy,
  • kompletné zastrešenie zverených administratívnych činností, telefonickej a emailovej komunikácie,
  • príprava prezentácií a reportov pre meetingy,
  • zodpovednosť za záležitosti podpory vedenia spoločnosti,
  • práca s interným systémom jazykovej školy,
  • spracovanie prezenčných listín, mesačných uzávierok,
  • komunikácia s lektormi,
  • práca s knižnicou,
  • príprava podkladov na účtovníctvo, fakturácia, pokladňa,
  • príprava podkladov na spracovanie miezd

  • práca v mladom, dynamickom, prosperujúcom kolektíve
  • možnosť praktizovať cudzie jazyky každý deň :)
  • stabilné zamestnanie s možnoťou celoživotného vzdelávania

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku alebo nás kontaktujte telefonicky všetky potrebné kontaktné údaje nájdete na konci inzerátu.  Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so sprcovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre nášho partnera v oblasti vzdelávania s dlhoročnou tradíciou vzdelávania a komplexnými službami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Personalistika - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené stredoškolské vzdelanie (ekonomického smeru)

- VŠ 1. stupňa alebo 2.stupňa (ekonomického smeru)

  • vzťah k číslam

  • presnosť, zmysel pre detaily, precíznosť, tímový hráč v práci i mimo nej

  • samostatnosť

  • všetko ostatné naučíme, do interného software zaškolíme, v prípade potreby radi pomôžeme

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO, spol. s r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3282184   Dátum zverejnenia: 9.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodneme na osobnom stretnutí