Technik strojov a zariadení do tlačiarne

Kde?

Sučianska 39/A, Martin

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

upresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš záujem o bezrizikovú prácu v pokojnom prostredí, navyše s nástupom priamo do kmeňa, si tu správne. Obsadzujeme pozície do knihárne, kde ťa čaká odborná práca spojená s nastavovaním strojov a odstraňovaním bežných prevádzkových závad. Obrovské plus majú u nás tí, ktorí majú predošlú skúsenosť s obsluhou knihárskych strojov. Pracuje sa v 3 a 4 zmennej prevádzke, spoločnosť garantuje zaškolenie a tešiť sa môžeš aj na stravovanie za symbolickú cenu!

  • práca vhodná pre ženy aj mužov, pre všetky vekové kategórie
  • podmienka schopnosť pracovať v noci, resp. na zmenách!
  • práca v bez rizikovom príjemnom klimatizovanom a nehlučnom prostredí
  • možnosť stravovania priamo na pracovisku za symbolický zamestnanecký príplatok
  • preplatenie 10x cena cestovného lístka pri dochádzaní z iných obcí /mesačne/
  • pracovné oblečenie
  • nástup priamo do kmeňa
  • možnosť navýšenia mzdy po odpracovaní 3 mesiacov
  • zaujímavý odmeňovací systém /široká škála príplatkov dochádzkový, výkonnostný bonus/
  • všetky zákonné príplatky aj nad rámec Zákonníka práce
  • možnosť zaškolenia priamo spoločnosťou na jednotlivé pozície

V prípade, ak ťa pracovná ponuka zaujala, zašli nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa zaoberá výrobou vysokokvalitných polygrafických produktov: knihy, časopisy, katalógy, reklamné tlačoviny a obaly

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľkou výhodou je polygrafické vzdelanie, prípadne priama skúsenosť s prácou v tlačiarenských, či distribučných spoločnostiach
  • Pravidelná dochádzka je samozrejmosťou
  • Sebazdokonaľovanie
  • Chuť učiť sa a pracovať na sebe
  • Trpezlivosť
  • Mechanická zručnosť
  • Technické cítenie

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Sliviaková
Tel.: +421911966599
E-mail: poslať životopis
ID: 3280905   Dátum zverejnenia: 8.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.