Šikovný, samostatný asistent logistiky s potenciálom a túžbou kariérne rásť

PROPLUSCO spol. s r. o.

Bratislavský kraj, okres Malacky, okres Senica, okres Skalica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práve ste skončili školu a ste čerství absolventi? Alebo ste už nejakú dobu zamestnaní, no nevidíte v  súčasnom zamestnaní žiadnu perspektívu? Všetky dni sa vám zdajú jednotvárne a stereotypné a vy cítite, že chcete niečo viac?

Tak sa príďte ukázať k nám a keď budeme vidieť, že máte v sebe ten správny ,,drive“, dáme vám na starosti vlastný projekt v automotive v Lozorne. Samozrejme vás do všetkého zaučíme, aby ste vedeli, ako to u nás funguje a neboli ste hodení ako ryba do vody.

Určite sa pýtate, čo bude vašou náplňou práce. Budete ,,spojka“ medzi viacerými oddeleniami, takže budete mať komplexný prehľad o fungovaní celej spoločnosti, predovšetkým však o oddelení logistiky a výroby. Toto všetko sa naučíte na vlastnom projekte, za ktorý budete niesť zodpovednosť a bude už len na vás, ako sa s ním popasujete.

Nezabúdajte, že keď chcete niečo viac, musíte pre to aj niečo spraviť. Projekt bude trvať 6 mesiacov a vy týchto 6 mesiacov budete pracovať IBA v noci, nakoľko musia objednávky odísť hneď ráno ( o to sa postaráte vy).

Ukážte nám, čo  vo vás je a my vám garantujeme, že už po 6 mesiacoch môžete postúpiť na vyššiu pozíciu s vyšším platom, vlastným pohodlným kreslom v kancelárii, ďalšími benefitmi a lepšou pracovnou dobou

Ak ovládate aspoň jeden svetový jazyk (Aj alebo NJ), ste pre nás ideálni kandidáti!

Ak vás naša netypická ponuka zaujala alebo máte v hlave ešte kopec otáznikov, tak nám hneď volajte na číslo na 0911 475 860 alebo píšte a pošlite aj váš životopis na [email protected].

Čo vám ponúkame my?

-          Hneď na začiatku budete mať miesto v kancelárii.

-          Okolo vás bude tím kolegov, ktorý vám vždy ochotne poradí a pomôže a v neposlednom rade i zavtipkuje.

-          O kariérnom raste sme sa už síce zmieňovali, ale ,,opakovanie je matka múdrosti“, takže áno, po 6. mesiacoch idete vyššie.

-          Chcete sa vzdelávať ešte viac? Nech sa páči, k dispozícii máte rôzne kurzy a školenia (jazykové kurzy, Microsoft Office,...) a všetko hradí zamestnávateľ.

-          Preukaz na VZV je tiež úplne ZADARMO.

-          Máte problém s dopravou do Lozorna? Nemáte! Z celého Záhoria je zabezpečená doprava firemným autobusom ZADARMO a z Bratislavy chodia v pohode spoje priamo pred spoločnosť.

-          Vaša mzda nebude tabuľková, ale šitá na mieru presne pre teba, takže čím ste šikovnejší, tým viac peniažkov zarobíte (napr. keď ovládate AJ alebo NJ zarobíte viac, keď máte preukaz na VZV zarobíte viac atď.)

-          A keďže sme francúzska firma, na všetko máme kopec času, čo znamená, že nad vami nebude nikto stáť ,,s bičom v ruke“ .

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou automobilových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3252513  Dátum zverejnenia: 24.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na pracovnom pohovore