Skladník VZV

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava, okres Pezinok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná práca na dobu neurčitú na modernom a čistom pracovisku v Pezinku pre uchádzačov, ktorí si radi dlhšie pospia a neobľubujú prácu na zmeny. Práca s množstvom benefitov, ktorá si vyžaduje hlavne platný preukaz VZV a ochotu jazdiť na vysokozdvižnom vozíku.

Vaša pracovná náplň záhŕňa:

  • Vykladanie a nakladanie kamiónov, manipuláciu s tovarom
  • Kontrolu a triedenie dodaného tovaru
  • Príjem dodaného tovaru do skladového systému
  • Vykladanie, kontrolu, zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru

Benefity, ktoré Vám za to všetko ponúkame prevyšujú naše požiadavky

  • stabilná práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú)
  • čisté a moderné pracovisko
  • výhodné platové podmienky (odmeny za výkonnosť, dochádzku a disciplínu, resp. ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti)
  • pravidelné navyšovanie mzdy podľa výkonu
  • stravné lístky v hodnote 3,50 EUR a ďalší príspevok na stravu (vlastná jedáleň)
  • finančná odmena 340 EUR pri odporučení zamestnanca
  • sezónny bonus 50 EUR
  • darčekové poukážky a darčeky pre zamestnancov (Vianoce, Deň detí, Deň zdravia)
  • Nespresso káva a čerstvé ovocie na pracovisku; v lete nanuky
  • rôzne podujatia pre zamestnancov aj pre rodiny s deťmi
  • v prípade potreby, zabezpečíme preukaz na VZV

Zaslaním životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

SPOLOČNOSŤ BOLA ZALOŽENÁ V ROKU 1926 VO FRANCÚZSKU AKO RODINNÁ SPOLOČNOSŤ, KTOROU JE DODNES. NA EURÓPSKOM TRHU JE LÍDROM V DISTRIBÚCII KOMPLETNÉHO SORTIMENTU PRE CHOD KANCELÁRIE A PRACOVISKA. NA SLOVENSKU PÔSOBÍ UŽ VIAC AKO 10 ROKOV. CENTRÁLA A DISTRIBUČNO-LOGISTICKÉ CENTRUM V PEZINKU ZASTREŠUJE ŠTYRI STREDOEURÓPSKE KRAJINY ČESKÚ REPUBLIKU, RAKÚSKO, SLOVENSKO A MAĎARSKO.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Požadujeme len aby ste mali skúsenosť s prácou v sklade a schopnosť pracovať v tíme.
Vaša pracovitosť, samostatnosť a skúsenosť so sýstemom SAP je len veľkým plusom.
Je potrebné vlastniť preukaz VZV a mať skúsenosti s jazdením na vysokozdvižnom vozíku.

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3251764  Dátum zverejnenia: 23.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na pracovnom pohovore