Správca súkromnej rezidencie (vhodné pre páry M/Ž))

Kde?

Bratislavský kraj

Pracovný pomer

plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme pre Vás prácu snov:
Budete sa starať o 3 ha pozemok, ktorý vyžaduje celoročnú údržbu a starostlivosť. K tomu Vám dáme skvelý plat, poskytneme ubytovanie a pracovať môžete so svojou manželkou, družkou, priateľkou.

Náplň práce:
  • práca na pozemku s rozlohou 3 ha
  • práca so záhradnými strojmi a náradím
  • výsadba rastlín
  • zemné a terénne práce
  • kosenie trávy
  • starostlivosť o zeleň
  • údržba jazierka
  • základná údržba na pridelených strojoch a zariadeniach

  • ubytovanie ZDARMA
  • 13. plat
  •  stabilná práca
  • práca na čerstvom vzduchu :)

Zaslaním životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Ak ste domáci kutil, milovník prírody, záhradný architekt vo Vašej rodinnej záhradke, alebo ste vyštudovali podobný odbor a túžite sa naďalej venovať tomu, čo Vás baví, napĺňa a disponujete okrem teoretických aj praktickými skúsenosťami, potom sa veľmi radi s Vami stretneme a vypočujeme si Vaše rady, odporúčania a motiváciu pracovať pre nás.

Už viac ako 20 rokov pracujeme s ľuďmi. Spájame potreby našich klientov a zároveň požiadavky pracovníkov. Sme pracovno–personálna spoločnosť, na ktorú sa naši partneri môžu dlhodobo spoľahnúť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s.r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3241802   Dátum zverejnenia: 14.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.