Junior obchodník vo vzdelávacej inštitúcii

Kde?

Bratislavský kraj

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívne vyhľadávanie a oslovovanie firemných klientov za účelom predaja
jazykového vzdelávania,
  • návšteva klientov na základe vopred dohodnutého stretnutia,
  • zisťovanie a analýza potrieb zákazníka,
  • príprava a uzatváranie zmlúv,
  • zodpovednosť za plnenie obchodného plánu,
  • pravidelný reporting

  • práca v príjemnom kolektíve v rámci najväčšej jazykovej škole na Slovensku,
  • motivačné platové ohodnotenie.

Prosíme uchádzačov o inzerované pracovné miesto, aby zaslali svoj životopis spolu s motivačným listom na nižšie uvedený email beata.kudlejova@proplusco.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Jedna z najväčších vzdelávacích inštitúcií na Slovensku zameraných primárne na firemné vzdelávanie, poskytujúca vysokokvalitné a komplexné služby v rámci šiestich samostatných oddelení – Jazyková škola, Biznis škola, Testovanie a certifikácia, Online vzdelávanie, Preklady a tlmočenie a Jazykové pobyty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

anglický jazyk, humanitné, pedagogické, filologické, filozofické smery

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme prirodzeného, dynamického, komunikatívneho a samostatného kolegu so silným zmyslom pre obchod a chuťou tvoriť a spolu podieľať sa na príprave obchodných stratégií spoločnosti.

Už viac ako 20 rokov pracujeme s ľuďmi. Spájame potreby našich klientov a zároveň požiadavky pracovníkov. Sme pracovno–personálna spoločnosť, na ktorú sa naši partneri môžu dlhodobo spoľahnúť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PLUS Academia spol. s r. o.
Stare Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3239091   Dátum zverejnenia: 10.11.2017