Okamžitá práca vo výrobe v Žarnovici, doprava zo Žiaru n/ Hronom zabezpečená!

Kde?

Žarnovica

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • bežné nastavovacie práce pre plynulý chod výrobnej linky,
  • zoraďovanie, nastavovanie strojov,
  • vizuálna kontrola výrobkov
  • balenie hotových výrobkov do krabíc
  • vykonávanie náhodných kontrol výroby,
  • udržiavanie čistoty a poriadku na výrobnej linke a priľahlých priestoroch

stabilná práca s pravidelným príjmom, v príjemnom pracovnom prostredí,
  • 13. a 14. plat po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru (v 100%tnej výške hrubej mzdy)
  • doprava smer Žarnovica - Žiar nad Hronom zdarma,
  • príplatok za hluk,
  • dochádzkový bonus.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 38 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba výrobkov z hliníku a plastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie je výhodou nie podmienkou !

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Už viac ako 20 rokov pracujeme s ľuďmi. Spájame potreby našich klientov a zároveň požiadavky pracovníkov. Sme pracovno–personálna spoločnosť, na ktorú sa naši partneri môžu dlhodobo spoľahnúť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Štúrová 22
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3238066   Dátum zverejnenia: 9.11.2017