Manažér výroby

Kde?

Bratislavský kraj

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

Upresníme na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáte metódy Lean, 5S či Kaizen a viete ich používať v praxi
Považujete sa za leadra skupiny a chcete sa ďalej rozvíjať ako MANAŽÉR VÝROBY?

Tak hľadáme práve Vás!

Čo bude Vašou úlohou?

  • koordinovať činnosť výrobného oddelenia tak, aby bola plynulá, bezporuchová a spĺňala výrobný plán
  • koordinovať a riadiť výrobné aktivity s cieľom zabezpečiť úplný súlad s požiadavkami dodávky a kvality
  • kontolovať výrobný proces, analyzovať príčiny vzniknutých komplikácií a odstraňovať ich
  • neustále zlepšovať proces výroby s cieľom dosiahnúť maximálnu efektívnosť
  • sledovať jednotlivé fázy výrobného cyklu až po expedovanie produktov
  • udržiavať systém postupnosti výroby a informovať oddelenie o akýchkoľvek modifikáciach dodávky
  • organizovať a riadiť činnosť podriadených pracovníkov
  • plánovať prácu, rozdelovať úlohy a kontrolovať ich plnenie
  • spolupracovať s manažérmi ostatných oddelení
  • vypracovávať reporty a štatistiky

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu: bibiana.majakova@proplusco.sk. Kontaktovať budeme vhodných kandidátov telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dcérska talianska spoločnosť sa zaoberá vývojom technológií a výrobou kovových výrobkov, oceľových pružín a drobných oceľových dielov pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

Výrobný manažér
2

Čo od Vás vyžadujeme?

  • 2- ročnú prax s riadením výroby (veľká výhoda ak to bolo v automotive spoločnosti)
  • aktívnu znalosť anglického jazyka (úroveň C2)
  • znalosť výrobných a logistických procesov a metód štíhlej výroby
  • skúsensti s riadením a motiváciou tímu
  • schopnosť pracovať pod tlakom a riešiť problémy
  • komunikačné zručnosti a organizačné schopnosti

Už viac ako 20 rokov pracujeme s ľuďmi. Spájame potreby našich klientov a zároveň požiadavky pracovníkov. Sme pracovno–personálna spoločnosť, na ktorú sa naši partneri môžu dlhodobo spoľahnúť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Bibiána Majáková
Tel.: 0903 601 503
E-mail: poslať životopis
ID: 3238006   Dátum zverejnenia: 9.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.