Koordinátor sťahovania Junior

Kde?

Bratislavský kraj, Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

1000 €/ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánovanie realizácie služieb - hlavne sťahovacích služieb, montáží a dopravy
  • zostavenie a koordinácia pracovných tímov, riadenie pracovných tímov, komunikácia s predákmi a zamestnancami a zabezpečenie všetkých náležitostí, potrebných pre úspešnú realizáciu zákazky
  • plánovanie a obsadzovanie pracovných zmien
  • administratívne vyhodnotenie realizovaných služieb
  • zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov
  • vedenie zoznamu pracovníkov (brigádnikov) podľa vhodnosti ich nasadenia, pravidelná aktualizácia zoznamu pracovníkov
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami firmy
  • reporting

  • zázemie spoločnosti so stabilným postavením na trhu
  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • mladý, dynamický pracovný kolektív
  • stravné lístky v hodnote nad rámec zákona

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť PLUSIM spol s.r.o. poskytuje profesionálne služby v oblasti sťahovania, skladovania a dopravy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • schopnosť organizovania a plánovania
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • časová flexibilita
  • zodpovednosť

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO, spol. s r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3225896   Dátum zverejnenia: 12.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 €/ brutto