Customer Quality Engineer

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hl. činnosti
-       komunikuje so zákazníkmi ohľadom požiadaviek na kvalitatívne parametre výrobku

-       analyzuje výsledky testov

-       vypracováva analýzy stavu, vývoja a trendov kvality, navrhuje opatrenia pre zlepšenie

-       definuje požiadavky na zber dát o procese podľa kontrolného plánu

-       vyhodnocuje a vedie evidenciu reklamácií a sťažností zákazníka, analyzuje ich, stanovuje nápravné opatrenia, prerokúva ich s príslušnými
         zamestnancami, vyhodnocuje stav ich plnenia  a kontroluje ich účinnosť

-       organizuje analýzu nezhodných dielov vrátených zákazníkom, v spolupráci s ďalšími oddeleniami uvoľňuje tieto diely na opravu a/alebo šrotáciu

-       realizuje odozvu zákazníkovi do 24 hodín od doručenia sťažnosti alebo reklamácie, resp. v zmysle požiadaviek zákazníka

-       spracúva kontrolné postupy pre špecifické výkony kontrol kvality hotových výrobkov a polovýrobkov

-       riadi vzorkovanie hotových výrobkov, zodpovedá za realizáciu plánu vzorkovania

-       organizuje a riadi prípravu dokumentácie a predloženie súboru dokumentácie v rozsahu požadovanom zákazníkom pri vzorkovaní hotových
        výrobkov a predkladá ich zákazníkovi

-       vedie evidenciu špecifických požiadaviek zákazníka a kontroluje ich plnenie

-       zdokonaľuje využívanie kontrolných a testovacích zariadení

-       pripravuje podklady pre audity výrobku

-       spolupracuje pri príprave pracovných návodov

-       spracováva a riadi dokumentáciu v riadenej oblasti

-       analyzuje interné náklady na šrotáciu z hľadiska zavinených nezhôd a navrhuje opatrenia na ich minimalizáciu

-       riadi analýzu nezhôd vrátených z užívateľskej siete a záručných reklamácii

-       riadi realizáciu zmien a odchýlok podľa oznámení zmeny alebo odchýlky zasahujúcej jemu riadenej oblasti

-       vedie internú zložku pri nábehu nových a/alebo zmenených výrob

- práca v stabilnej spoločnosti
- nadštandardné platové podmienky od mzdy cez rôzne typy príplatkov, bonusov a rôznych benefitov
- pozitívne naladený pracovný team, schopný nielen pracovať ale sa aj zabávať
- možnosť neustáleho vzdelávania sa a seba-zdokonaľovania

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme vhodných kandidátov telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou automobilových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Manažment kvality

Počet rokov praxe

1

Aj a Nj na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom /reporty, calls, komunikácia so zákazníkom v prípade potreby/
- time management
schopnosť organizovať a riadiť prácu
- silná orientácia na zákazníka a riešenie jeho problémov a požiadaviek
- proaktívny prístup
- flexibilita
vždy nad vecou, žiadny stresák, rozvážny
skúsenosť min. 1 rok v obore, B vod. preukaz, PC znalosti vrátane SAP na pokročilej úrovni
- analytik s technickým myslením môže byť užitočný a nápomocný
- znalosť výrobných procesov, znalosť jednotlivých oddelení a náplne ich práce
- schopnosť predvídať
- v práci vynikať hlvane v detailoch, schopnosti porozumieť všetkému a všetkým /stroje, ľudia, procesy/
- vedieť prijať zdopovednosť a robiť správne rozhodnutia

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3215234  Dátum zverejnenia: 14.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800€/brutto