HR koordinátor

Kde?

Malacky

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  •  zabezpečiť plnohodnotný servis pre klienta aj zamestnancov spoločnosti
  • komunikovať s klientom ohľadom objednávok, obsadenosti
  • aktívne vyhľadávať, inzerovať a náborovať nových zamestnancov
  • registrácia zamestnancov
  • práca v internom systéme
  • komunikovať so zamestnancami ohľadom práce, obsadzovania zmien
  • administratívna agenda (evidencia dochádzky, príprava podkladov pre spracovanie miezd)
  • spracovanie dochádzky
  • práca v priestore zahŕňajúca aktívnu účasť na nástupoch zamestnancov

  • možnosť kariérneho rastu
  • práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu už 20rokov
  • práca v mladom, príjemnom kolektíve
  • dynamické pracovné tempo
  • flexibilný pracovný čas
  • zaujímavý a motivujúci odmeňovací systém

V prípade ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: petra.benkovska@proplusco.sk alebo nás kontaktuj telefonicky 0911 475 860.
Zaslaním životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou agentúrou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vodičský preukaz B je podmienkou
  • flexibilita
  • komunikačné zručnosti
  • odolnosť voči stresu
  • ochota a chuť pracovať s ľuďmi
  • záujem učiť sa a pracovať na sebe

Spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb, pôsobiaca v rámci Slovenskej a Českej republiky.
PROPLUSCO spol. s r.o. je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny, číslo: AA/2009/9543/3755/OISS.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Benkovská
Tel.: 0911475860
E-mail: poslať životopis
ID: 3213410   Dátum zverejnenia: 12.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.