Technológ v tlačiarenskom priemysle

Kde?

Lamač, Bratislavský kraj, Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

do 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolventom strednej odbornej školy polygrafickej alebo máš skúsenosti v obore? Máme jedinečnú príležitosť uplatniť sa v danom obore.

Náplň práce:
  • príjem dopytu od zákazníka - základné požiadavky na výrobok, presnosť informácií
  • komunikácia s externými dodávateľmi a zadávanie kalkulácií
  • vypracovanie cenovej ponuky a následne technologického postupu pre výrobu podľa objednávky od zákazníka
  • zodpovednosť za sledovanie stavu zásob
  • objednávanie schváleného spotrebného materiálu

  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • osobné mzdové ohodnotenie
  • sociálny program
  • teplá strava v stravovacom zariadení zamestnávateľa
  • ľahko dostupná lokalita, priamo pri železničnej stanici Lamač

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu: praca@proplusco.sk. Kontaktovať budeme vhodných kandidátov telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť poskytuje komplexné služby, obsahujúce proces výroby publikácie, ale aj sprievodné a doplnkové služby – od profesionálnej osobnej konzultácie v počiatočnej fáze projektu, cez tlač, až po finálnu úpravu, balenie, adresovanie a distribúciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • polygrafické vzdelanie ALEBO polygrafická prax
  • logické a samostatné myslenie
  • schopnosť učiť sa nové technológie a pracovné postupy
  • zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita, bezúhonnosť
  • porozumenie ofsetovej rotačnej tlači (hospodárske tlačivá) a ofsetovej hárkovej tlači, digitálnej produkčnej tlači a technológii obálkovania (wrappingu)

Už viac ako 20 rokov pracujeme s ľuďmi. Spájame potreby našich klientov a zároveň požiadavky pracovníkov. Sme pracovno–personálna spoločnosť, na ktorú sa naši partneri môžu dlhodobo spoľahnúť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s.r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3211368   Dátum zverejnenia: 10.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.