Pracovníčka recepcie v personálnej agentúre

Kde?

Staré Grunty 36, Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

Na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola a riadenie administratívnych procesov v spoločnosti
  • vítanie, komunikácia a starostlivosť o klientov
  • vypracovávanie potrebných podkladov pre registráciu klientov a následná registrácia (pracovné zmluvy a dohody)
  • evidencia klientov
  • starostlivosť o firemnú korešpondenciu
  • telefonická komunikácia
  • práca v internom evidenčnom systéme

  • práca v mladom a príjemnom kolektíve
  • dynamické pracovné tempo
  • práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb, pôsobiaca v rámci Slovenskej a Českej republiky. PROPLUSCO spol. s r.o. je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny, číslo: AA/2009/9543/3755/OISS. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • komunikatívnosť
  • systematickosť v práci
  • schopnosť reagovať na rôzne situácie
  • odolnosť voči stresu

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3209554   Dátum zverejnenia: 9.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.