Pozícia Feeder Bytča – Práca v pokojnom prostredí priamo na zmluvu!

Kde?

Žilinský kraj, Bytča

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

650,00 - 750,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš čo je to ozajstná robota, ale nechceš pracovať v hlučnom prostredí za hrozných podmienok? Poď pracovať k nám do Bytče, kde ti okrem riadnej pracovnej zmluvy garantujeme príjemné a pokojné prostredie, rôzne prémie a bonusy, 13 a 14 plat a množstvo iných výhod, s ktorými ťa budeme rozmaznávať. Nevyhovuje ti práca na 3 smeny? Žiadny problém, môžeš pracovať len na 2. Dlho nerozmýšľaj a zasielaj životopis!
Ako feeder budeš musieť zvládať:
°zásobovanie výrobnej linky materiálom
°uskladňovanie materiálu do skladu
°pomoc pri logistike výrobkov
°Práca na 2 smeny

°Zabezpečenie dopravy z Kysuckého Nového Mesta a zo Žiliny
°Mesačné výkonnostné prémie- až 20%!
°Mesačný dochádzkový bonus- 50 eur!
°13. plat (vyplácaný v júli)
°14. plat (vyplácaný v decembri)
°Pracovný odev, drogéria, prací prášok
°Stravný lístok v hodnote 4,00 €
°Možnosť finančného rastu
°Pohodový teamleader, s ktorým si určite budeš rozumieť
°Pokojné pracovné prostredie

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu: petra.stryckova@proplusco.sk.

Kontaktovať budeme vhodných kandidátov telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.11.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

°Práca vhodná pre ženy aj mužov bez rozdielu veku (min. vek 18 rokov)
°manuálna zručnosť
° zodpovednosť
° precíznosť
°dochvíľnosť
°CHUŤ PRACOVAŤ a UČIŤ SA NOVÉ VECI

Už viac ako 20 rokov pracujeme s ľuďmi. Spájame potreby našich klientov a zároveň požiadavky pracovníkov. Sme pracovno–personálna spoločnosť, na ktorú sa naši partneri môžu dlhodobo spoľahnúť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Staré Grunty 36
84104 Bratislava

Kontakt

ID: 3096106   Dátum zverejnenia: 10.11.2017