Lektor/ka nemeckého jazyka

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výučba nemeckého jazyka pre verejnosť a firemnú klientelu,
flexibilné plánovanie výučby

možnosť získania praxe počas štúdia,
možnosť uplatniť sa v jazykovej škole po skončení štúdia,
pravidelné pedagogické školenia,
možnosť kariérneho rastu,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Naším klientom je renomovaná jazyková škola s tradíciou, poskytujúca jazykové vzdelávanie pre verejnosť i firemnú klientelu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

úspešný/á študent/ka FiFa, PDF, špecializácia NJ, (ideálne 4. alebo 5. ročník) alebo absolvent/ka FiFa, PDF, špecializácia NJ,
absolvovaný študijný alebo pracovný pobyt v nemecky hovoriacej krajine - výhodou,
skúsenosti s výučbou výhodou,
schopnosť zaujať študentov svojím výkladom,
komunikatívnosť, príjemné vystupovanie.

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2766521  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou