Realitný maklér Prophet Real: Provízia z predaja až do 70%. Stále aktuálne. Ponuka platí do zmazania. Radi privítame nového kolegu, kolegyňu.

Prophet Real

Miesto práce
Trnavské mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.12.2020, prípadne 01.01.2021, Dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 500 EUR/mesiacPráca realitného makléra je činnosť na živnosť. Maklér je subdodávateľ realitnej kancelárie. Minimálna provízia pri predaji bytu je 2000,-€ Provízia sa odvíja od ceny bytu, obvykle vo výške 3% z ceny bytu. Maklér má podľa dosiahnutého kariérneho stupňa od 50 - 70 % z celkovej provízie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovanie a zabezpečenie predaja nehnuteľností:

nábor nehnuteľností, príprava fotodokumentácie a vytvorenie prezentácie ponuky do realitného systému
vykonávanie obhliadok a prezentácia nehnuteľnosti záujemcom o kúpu
zabezpečenie predaja pri riešení zmlúv v spolupráci s advokátom
odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcim
práca s kupujúcim ako agent kupujúceho
práca s klientmi kancelárie
udržiavanie aktívneho portfólia a predaj nehnuteľností
budovanie dobrých vzťahov a goodwill značky Prophet Real

Požadované vzdelanie: min. stredoškolské s maturitou

Ak chceš robiť iba časť tejto práce, napríklad iba poskytovať realitné konzultácie našim klientom, alebo len nábory, len obhliadky, len koordinácia makléra pri príprave zmlúv medzi advokátom a klientmi, ozvi sa nám, prejednáme osobne.

pohyblivá pracovná doba, maklér si sám určuje svoj čas a aktivity
možnosť pracovať z domu aj z kancelárie
podpora kancelárie
tvorivá, priateľská atmosféra v kancelárii
kariérny a osobný rast, vzdelávanie
akreditovaný vzdelávací systém, pre produktívnych maklérov bezplatne
ponúkame výhodné podmienky pre skúsených obchodníkov a realitných maklérov s praxou

Informácie o výberovom konaní

Platové podmienky: Provízny systém odmeňovania.

Maklér bez skúseností: 50%

Ak si nepracoval ako maklér, na začiatok máš finančnú stabilitu a záujem o túto prácu, príď na pohovor. Vieme pomôcť schopnému človeku s drive, sám som tak kedysi začínal.

Skúsený realitný maklér: 60%

Pracoval si alebo pracuješ ako maklér a nedarí sa ti? Nevedia ti pomôcť tam kde pôsobíš v súčastnosti? Príď, porozprávame sa a nájdeme pre teba najlepšie riešenie.

Maklér s vlastným portfóliom: od 65%

Ponúkame predovšetkým férové podmienky a potrebnú súčinnosť, pomoc pri práci. Možnosť individuálnej dohody.

Teamleader: individuálne, od 70%

Nevyhovuje ti súčasné prostredie? Nepomáhajú ti? Potrebuješ pomoc s legislatívou, náročnými situáciami pri práci? Vieme pomôcť. Ak majiteľ nepomáha svojmu manažérovi, potom je pôsobenie v takej kancelárii zbytočné. Dohodnime si stretnutie, neformálne to preberieme medzi štyrmi očami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie, dôveryhodnosť, zmysel a cit pre to čo je správne, férový prístup, schopnosť samostatne myslieť, aktívny prístup, ochota učiť sa nové veci a zdravé nadšenie pracovať. Práca s PC, vodičský preukaz skupiny B, vlastné auto a telefón, živnosť.

Spoločnosť Prophet Real s.r.o. vznikla na základe desaťročných skúseností na realitnom trhu. Roky osobného rozvoja a vedenia ľudí vyústilo do vzniku vlastnej spoločnosti s cieľom poskytovať korektné služby na realitnom trhu, spolu s vedením k vyšším cieľom a vytváraním skutočných, pretrvávajúcich hodnôt. Iba tak sa klienti vracajú a sami od seba radi dávajú doporučenia a tie reálne fungujú. Prophet. Buď o krok vpred.

Vajnorská 1
83103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Heriban
Tel.: +421904524043
E-mail: poslať životopis
ID: 3998516  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac