Realitný maklér Prophet real. Podnikaj na seba, nie však sám, sama! Podpora kancelárie. Provízia až do 70%. Stále aktuálne. Ponuka platí do zmazania.

Prophet Real s.r.o.

Ružová dolina, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 500 EUR/mesiacPráca realitného makléra je činnosť na živnosť. Maklér je subdodávateľ realitnej kancelárie. Minimálna provízia pri predaji bytu je 3000,-€ Provízia sa odvíja od ceny bytu, obvykle vo výške 3% + DPH z ceny bytu. Maklér má podľa dosiahnutého kariérneho stupňa od 50 - 70 % z celkovej provízie. Horná hranica príjmu nie je limitovaná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realitná činnosť je o aktívnej komunikácii makléra, budovaní a udržiavaní dobrých vzťahov s klientmi, s ktorých sa mnohí stávajú priatelia. No predovšetkým je o predaji nehnuteľností, a táto činnosť pozostáva s nasledovných krokov:

Sprostredkovanie a zabezpečenie predaja nehnuteľností:

nábor nehnuteľnosti, príprava fotodokumentácie a vytvorenie prezentácie ponuky do realitného systému
vykonávanie obhliadok a prezentácia nehnuteľnosti záujemcom o kúpu
zabezpečenie predaja pri riešení zmlúv v spolupráci s advokátom
odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcim
neskôr aj práca s kupujúcim ako agent kupujúceho
práca s klientmi kancelárie
udržiavanie aktívneho portfólia a predaj nehnuteľností
budovanie dobrých vzťahov a goodwill značky Prophet Real

U nás je maklér sám sebe pánom. Kancelária mu pomáha, no maklér nie je povinný v nej sedieť. Vyžaduje sa sebareflexia a zodpovednosť, poskytujeme zázemie, skúsenosti, poradenstvo a pomoc kancelárie. Maklér Prophet Real podniká na seba, nie však sám.

pohyblivá pracovná doba, maklér si sám určuje svoj čas a aktivity
možnosť pracovať z domu aj z kancelárie, rozhodnutie kedy a kde budeš pracovať je na tebe
podpora kancelárie, ak si nevieš rady sme pre teba k dispozícii
tvorivá, priateľská atmosféra v kancelárii
kariérny a osobný rast, vzdelávanie
akreditovaný vzdelávací systém, pre produktívnych maklérov bezplatne
ponúkame výhodné podmienky pre skúsených obchodníkov a realitných maklérov s praxou
klimatizovaná kancelária s dobrou dostupnosťou
sídlime v blízkosti katastrálneho úradu

Ak si už pracoval v inej RK alebo bol na pohovore, príď. Ak máme spoločné hodnoty, vytvoríme spoluprácu k spokojnosti oboch strán.

Informácie o výberovom konaní

Platové podmienky: Provízny systém odmeňovania.

Maklér bez skúseností: 50%

Ak si nepracoval ako maklér, na začiatok máš finančnú stabilitu a záujem o túto prácu, príď na pohovor. Vieme pomôcť schopnému človeku s drive, sám som tak kedysi začínal.

Skúsený realitný maklér: 60%

Pracoval si alebo pracuješ ako maklér a nedarí sa ti? Nevedia ti pomôcť tam kde pôsobíš v súčasnosti? Hľadáš dobré, priateľské zázemie a zároveň pomoc a profesionálny prístup? Príď, porozprávame sa a nájdeme pre teba najlepšie riešenie.

Maklér s vlastným portfóliom: od 65%

Ponúkame predovšetkým férové podmienky a potrebnú súčinnosť, pomoc pri práci. Možnosť individuálnej dohody

Manažér tímu: individuálne, od 70%

Nevyhovuje ti súčasné prostredie? Nepomáhajú ti? Potrebuješ zázemie, pokoj v kancelárii, či pomoc s legislatívou, náročnými situáciami pri práci?.. Vieme pomôcť. Ak vedenie nepomáha svojmu manažérovi, potom načo ďalej pôsobiť v takej kancelárii? Kontaktuj nás, prejdeme si naše ciele, hodnoty a predstavy o spolupráci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie, dôveryhodnosť, zmysel a cit pre to čo je správne, férový prístup, schopnosť samostatne myslieť, aktívny prístup, ochota učiť sa nové veci, sebadôvera a zdravé nadšenie pracovať. Práca s PC, vodičský preukaz skupiny B, vlastné auto a telefón, živnosť.

Spoločnosť Prophet Real s.r.o. vznikla v roku 2016 na základe desaťročných skúseností na realitnom trhu. Roky osobného rozvoja a vedenia ľudí vyústilo do vzniku vlastnej spoločnosti s cieľom poskytovať korektné služby, spolu s vedením ľudí k vyšším cieľom a vytváraním skutočných, pretrvávajúcich hodnôt. Iba tak sa klienti vracajú a radi dávajú doporučenia svojim známym a tie reálne fungujú. Dnes je Prophet Real s.r.o. na trhu už sedem úspešných rokov a značka Prophet znamená hodnotný štandart služieb, ktorý klient od nás dostáva.
Prophet. Buď o krok vpred.

Ružová dolina 6
821 08 Bratislava

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3998516  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac