Manažér - riaditeľ realitnej kancelárie Prophet Real. Podnikaj na seba, nie však sám. Podpora. Provízia od 70%. Stále aktuálne, platí do zmazania.

Prophet Real s.r.o.

Ružová dolina, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 - 5 000 EUR/mesiacPráca manažéra kancelárie je podnikateľská činnosť na živnosť (sro). Manažér má rozdielovú províziu medzi svojimi maklérmi a kanceláriou. Maklér má podľa dosiahnutého kariérneho stupňa od 50 - 70 % z celkovej provízie. Manažér má 70% z celkovej provízie zo svojich obchodov a rozdiel medzi províziou makléra a manažéra. V prípade konkétnych vyšších čísiel z dosiahnutého predaja, možnosť individuálnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér - riaditeľ realitnej kancelárie Prophet Real je úspešný predajca nehnuteľností, ktorý sa za v zázemí a za podpory kancelárie Prophet Real venuje riadeniu ľudí a udržiava svoje obchodné zručnosti predaja pre svoju klientelu. Pozícia je vhodná pre skúseného realitného makléra s praxou a schopnosťou viesť ľudí. Práca nie je veľmi vhodná pre skúseného manažéra z inej oblasti. (bez couchingu, viď nižšie) Tu bude treba začať postupne - ako realitný maklér. Pre mimoriadne schopného manažéra je možné začať budovať si team paralelne so svojou nadobudnutou realitnou praxou. Podstatou je ako efektívne dokáže svoje novozískané znalosti odovzdávať aj iným. Pre manažéra bez realitnej praxe ale silným záujmom o realitnú činnosť, vieme po dohode poskytnúť vlastný intenzívny dvojmesačný couchingový program zameraný na konkétne stanovené ciele a dosahované výsledky.

pohyblivá pracovná doba, manažér si sám určuje svoj čas a aktivity
možnosť pracovať z domu aj z kancelárie, rozhodnutie kedy a kde budeš pracovať je na tebe
podpora kancelárie, ak si nevieš rady sme pre teba k dispozícii
tvorivá, priateľská atmosféra v kancelárii
kariérny a osobný rast, vzdelávanie
klimatizovaná kancelária s dobrou dostupnosťou
sídlime v blízkosti katastrálneho úradu

Ak si už pracoval v RK, príď. Ak máme spoločné hodnoty, vytvoríme spoluprácu k spokojnosti oboch strán.

Informácie o výberovom konaní

Platové podmienky: Provízny systém odmeňovania.

Maklér bez skúseností: 50%

Na začiatok je nutná finančná stabilita a záujem o túto prácu. Vieme pomôcť schopnému človeku so sebareflexiou a ochotou samostatne pracovať.

Skúsený realitný maklér: 60%

Pracoval si alebo pracuješ ako maklér? Nefunguje to tam kde pôsobíš v súčasnosti? Hľadáš zázemie a zároveň pomoc a profesionálny prístup? Príď, porozprávame sa a nájdeme riešenie.

Maklér s vlastným portfóliom: od 65%

Ponúkame predovšetkým férové podmienky a potrebnú súčinnosť, pomoc pri práci. Možnosť individuálnej dohody

Manažér tímu: individuálne, od 70%

Nevyhovuje ti súčasné prostredie? Nepomáhajú ti? Potrebuješ zázemie, pokoj v kancelárii, či pomoc s legislatívou, náročnými situáciami pri práci?.. Vieme pomôcť. Ak vedenie nepomáha svojmu manažérovi, potom načo ďalej pôsobiť v takej kancelárii? Kontaktuj nás, prejdeme si naše ciele, hodnoty a predstavy o spolupráci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie, dôveryhodnosť, zmysel a cit pre to čo je správne, férový prístup, schopnosť samostatne myslieť, aktívny prístup, ochota učiť sa nové veci, sebadôvera a zdravé nadšenie pracovať. Práca s PC, vodičský preukaz skupiny B, vlastné auto a telefón, živnosť.

Spoločnosť Prophet Real s.r.o. vznikla v roku 2016 na základe desaťročných skúseností na realitnom trhu. Roky osobného rozvoja a vedenia ľudí vyústilo do vzniku vlastnej spoločnosti s cieľom poskytovať korektné služby, spolu s vedením ľudí k vyšším cieľom a vytváraním skutočných, pretrvávajúcich hodnôt. Iba tak sa klienti vracajú a radi dávajú doporučenia svojim známym a tie reálne fungujú. Dnes je Prophet Real s.r.o. na trhu už sedem úspešných rokov a značka Prophet znamená hodnotný štandart služieb, ktorý klient od nás dostáva.
Prophet. Buď o krok vpred.

Ružová dolina 6
821 08 Bratislava

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3998516  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac