Realitný maklér Prophet Real: Provízia z predaja až do 70%. Radi medzi nami privítame nového kolegu či kolegyňu.

Prophet Real s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2021, Dohoda
1 500 - 3 500 EUR/mesiacPráca realitného makléra je činnosť na živnosť. Maklér je subdodávateľ realitnej kancelárie. Minimálna provízia pri predaji bytu je 2000,-€ Provízia sa odvíja od ceny bytu, obvykle vo výške 3% z ceny bytu. Maklér má podľa dosiahnutého kariérneho stupňa od 50 - 70 % z celkovej provízie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovanie a zabezpečenie predaja nehnuteľností:

nábor nehnuteľností, príprava fotodokumentácie a vytvorenie prezentácie ponuky do realitného systému
vykonávanie obhliadok a prezentácia nehnuteľnosti záujemcom o kúpu
zabezpečenie predaja pri riešení zmlúv v spolupráci s advokátom
odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcim
neskôr aj práca s kupujúcim ako agent kupujúceho
práca aj s klientmi kancelárie
udržiavanie aktívneho portfólia a predaj nehnuteľností
budovanie dobrých vzťahov a goodwill značky Prophet Real

Požadované vzdelanie: min. stredoškolské s maturitou

Ak chceš robiť iba časť tejto práce, napríklad iba poskytovať realitné konzultácie našim klientom, alebo len nábory, len obhliadky, len koordinácia makléra pri príprave zmlúv medzi advokátom a klientmi, ozvi sa nám, prejednáme osobne.

pohyblivá pracovná doba, maklér si sám určuje svoj čas a aktivity
možnosť pracovať z domu aj z kancelárie
podpora kancelárie
tvorivá, priateľská atmosféra v kancelárii
kariérny a osobný rast, vzdelávanie
akreditovaný vzdelávací systém, pre produktívnych maklérov bezplatne
PONÚKAME VÝHODNÉ PODMIENKY PRE SKÚSENÝCH OBCHODNÍKOV A REALITNÝCH MAKLÉROV S PRAXOU

Informácie o výberovom konaní

Platové podmienky: Provízny systém odmeňovania.

Maklér bez skúseností: 50%

Ak si nepracoval ako maklér, na začiatok máš finančnú stabilitu a záujem o túto prácu, príď na pohovor. Vieme pomôcť schopnému človeku s drive, sám som tak kedysi začínal.

Skúsený realitný maklér: 60%

Pracoval si alebo pracuješ ako maklér a nedarí sa ti? Nevedia ti pomôcť tam kde pôsobíš v súčastnosti? Príď, porozprávame sa a nájdeme pre teba najlepšie riešenie.

Maklér s vlastným portfóliom: od 65%

Ponúkame predovšetkým férové podmienky a potrebnú súčinnosť, pomoc pri práci. Možnosť individuálnej dohody.

Teamleader: individuálne, od 70%

Nevyhovuje vám súčasné prostredie? Nepomáhajú vám? Potrebujete pomoc s legislatívou, náročnými situáciami pri práci? Vieme pomôcť. Ak majiteľ nepomáha svojmu manažérovi, potom je pôsobenie v takej kancelárii zbytočné. Zavolajte, stretneme sa, prejdeme si naše hodnoty a ciele, a ak nájdeme niečo spoločné, môžeme nadviazať spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie, dôveryhodnosť, zmysel a cit pre to čo je správne, férový a aktívny prístup, schopnosť samostatne myslieť, ochota učiť sa nové veci a zdravé nadšenie pracovať. Práca s PC, vodičský preukaz skupiny B, vlastné auto a telefón, živnosť.

Spoločnosť Prophet Real s.r.o. vznikla v roku 2016 na základe desaťročných skúseností na realitnom trhu. Roky osobného rozvoja a vedenia ľudí vyústilo do vzniku vlastnej spoločnosti s cieľom poskytovať korektné služby, spolu s vedením ľudí k vyšším cieľom a vytváraním skutočných, pretrvávajúcich hodnôt. Iba tak sa klienti vracajú a radi dávajú doporučenia svojim známym a tie reálne fungujú. Dnes je Prophet Real s.r.o. na trhu už sedem úspešných rokov a značka Prophet znamená hodnotný štandart služieb, ktorý klient od nás dostáva.
Prophet. Buď o krok vpred.

Ružová dolina 6
821 08 Bratislava

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3808657  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac