Farmaceut

PROPHARM s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 EUR + motivačná variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Štandardná náplň práce farmaceuta vo verejnej lekárni.

- úhrada poplatkov v komore
- možnosť nákupu liekov za veľkoobchodné ceny
- variabilná zložka mzdy

Uchádzači, ktorí spĺňajú kritéria budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Vaše osobné údaje ako prevádzkovateľ spracúva spoločnosť PROPHARM s.r.o., so sídlom Petöfiho 17, 945 01 Komárno, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č.: 1063/N, IČO: 31 436 935.

Osobu zodpovednú za spracúvanie osobných údajov Prevádzkovateľom, môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Účelom spracúvania osobných údajov je posúdenie uchádzača o zamestnanie vo výberovom konaní. Spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na účely oprávnených záujmov, ktoré sleduje prevádzkovateľ, t.j. uskutočnenie výberového konania. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné, bez poskytnutia vašich údajov však nebude možné vaše zaradenie do výberového konania.

Prevádzkovateľ nezamýšľa prenos získaných údajov do tretích krajín alebo medzinárodnej organizácií a prevádzkovateľ neposkytuje vaše údaje ďalším príjemcom.

Vaše údaje uchovávame najviac po dobu trvania výberového konania, po skončení výberového konania budú vaše osobné údaje vymazané.
Máte právo požadovať od poskytovateľa prístup k vašim osobným údajom, právo na ich opravu a vymazanie, právo na obmedzenie spracúvania vašich osobných údajov, právo namietať ich spracúvanie, právo na prenosnosť osobných údajov, právo odvolať súhlas so spracúvaním vašich osobných údajov a právo podať sťažnosť na Úrad pre ochranu osobných údajov Slovenskej republiky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.12.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti
- základná znalosť práce s počítačom
- znalosť maďarského jazyka vítaná
- vodičský preukaz skupiny B výhodou

Spoločnosť má 25 ročnú skúsenosť s prevádzkovaním verejných lekární na južnom Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Propharm s.r.o.
Petöfiho 3985/17
94501 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Emil Maťko
Tel.: +421918651138
E-mail: poslať životopis
ID: 3530343   Dátum zverejnenia: 3.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 EUR + motivačná variabilná zložka mzdy