Masér/ka

PROPERTY HOLDING, a.s.

Wellness Hotel Chopok****, 031 01 Demänovská dolina Jasná, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.04.2019
od 800 € (základ 480 € + variabilná zložka 320 €) + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za poskytovanie kvalitných wellness služieb,
- zabezpečuje odborné masáže rôzneho druhu,
- poskytuje aktuálne informácie o produktoch a službách wellnessu

Práca v najlepšom štvorhviezdičkovom hoteli na Slovensku, v zohratom a stabilnom kolektíve, v príjemnom prostredí Nízkych Tatier. Výhody:
- hlavný pracovný pomer, dlhodobé perspektívne zamestnanie,
- stála pravidelná mesačná mzda,
- možnosť stravovania, pitný režim, pracovné oblečenie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované kritériá, prosím zašlite nám Váš životopis spolu so súhlasom na spracovanie Vašich osobných údajov v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov s cieľom osobného pohovoru. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu. Ostatné žiadosti budú skartované.

Požiadavky na zamestnanca

- platné certifikáty na odborné masáže
- zodpovedný prístup k práci

PROPERTY HOLDING, a.s. - sme investično-stavebná spoločnosť zaoberajúca sa správou a prevádzkou nehnuteľností, ako aj realizáciou vlastných investičných projektov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3626338  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 € (základ 480 € + variabilná zložka 320 €) + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatky v zmysle Zákonníka práce