Zmenový majster

PROPER Service SK, s. r. o.

Miesto práce
Kia Motors Slovakia s.r.o., Teplička nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 900 EUR/mesiacKonečná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom vzájomnej dohody počas výberového konania. - nástupná mzda: 1.400-1.600 (fixna zložka: 1200EUR, variabilna zložka: 200-400EUR) - mzda po ukončení skúšobnej doby/zaškolení: možné zvýšenie podľa schopnosti plniť samostatne pridelené prac. úlohy až do 1.900 (fixna zložka:1.200EUR, variabil.zložka: až do 700EUR) - príplatky: za nočné, víkendové zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosť s prácou v automobilke alebo podobnej firme?
Máš skúsenosť s prácou s ľuďmi a vedením kolektívu?
Máme pre teba pozíciu - ZMENOVY MAJSTER, budeš mať zodpovednosť za:

- riadny a plynulý chod pridelenej pracovnej zmeny počas týždňa podľa požiadaviek KIA Motors
- technické čistenie lakovne počas víkendu podľa požiadaviek KIA Motors
- riadenie a vedenie zvereného kolektívu, pracovných postupov, bezpečnosti, zaškolovanie pracovníkov, ostatné súvisiace úlohy zadané nadriadeným

- nepravidelne rozvrhnutý pracovný čas: práca na 12 hodinové zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s riadením kolektívu, organizačná obratnosť
- dôslednosť, schopnosť stanoviť priority, schopnosť pracovať samostatne
-schopnosť riešiť stresové situácie a pracovať pod tlakom
- technické zručnosti a skúsenosti, znalosť výrobného procesu v lakovni výhodou,

SPOLOČNOSŤ PROPER SERVICE SK, S.R.O. SA OD ROKU 2010 ZAOBERÁ UPRATOVACÍMI A ČISTIACIMI PRÁCAMI A TECHNICKOU SPRÁVOU NEHNUTEĽNOSTÍ.
Cieľom spoločnosti PROPER Service SK, s.r.o. je poskytnúť klientovi komplexné služby súvisiace s prevádzkou a údržbou budovy a technických zariadení a tým pre klienta zabezpečiť optimalizáciu a efektívne riadenie prevádzkových nákladov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4277255  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac