Reagujte bez životopisu

Zmenový majster

PROPER Service SK, s. r. o.

Miesto práce
Kia Motors Slovakia s.r.o., Teplička nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
855 - 1 600 EUR/mesiacMzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom dohody počas výberového konania. - príplatky za nočné, víkendové zmeny - odmeny - bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosť s prácou v automobilke alebo podobnej firme?
Máš skúsenosť s prácou s ľuďmi a vedením kolektívu?
Máme pre teba pozíciu - zmenový majster, ktorý zodpovedá za riadny a plynulý chod pridelenej pracovnej zmeny podľa požiadaviek Kia Motors, najmä za riadenie a vedenie zvereného kolektívu, pracovných postupov, ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-schopnosť pracovať samostatne
-veľmi dobré organizačné schopnosti
-zodpovednosť pri plnení úloh
-schopnosť riešiť stresové situácie a pracovať pod tlakom

SPOLOČNOSŤ PROPER SERVICE SK, S.R.O. SA OD ROKU 2010 ZAOBERÁ UPRATOVACÍMI A ČISTIACIMI PRÁCAMI A TECHNICKOU SPRÁVOU NEHNUTEĽNOSTÍ.
Cieľom spoločnosti PROPER Service SK, s.r.o. je poskytnúť klientovi komplexné služby súvisiace s prevádzkou a údržbou budovy a technických zariadení a tým pre klienta zabezpečiť optimalizáciu a efektívne riadenie prevádzkových nákladov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4024931  Dátum zverejnenia: 10.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 855 EUR/mesiac