Logo ProPark Slovensko s.r.o.

Správca – prevádzkový pracovník

ProPark Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 6a, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správca-prevádzkový pracovník je zodpovedný za fungovanie a údržbu zverených parkovísk a parkovacích systémov spoločnosti ProPark, čo zahŕňa najmä zabezpečenie plynulého chodu prevádzok, sledovanie skladového hospodárstva a promptné riešenie vzniknutých situácii.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Správa a údržba prevádzok a parkovacích zariadení.

- Dopĺňanie spotrebného materiálu na prevádzkach.

- Výber pokladní, správa tržieb.

- Komunikácia so zákazníkmi a B2B partnermi spoločnosti.

- Objednávanie a vydávanie spotrebného materiálu.

- Prijímať servisné hlásenia (mobil, mail).

- Zabezpečovať striedavú pohotovosť mimo bežnú pracovnú dobu.

- Udržiavanie plynulého chodu prevádzok a nastavovanie interných predpisov a postupov.

- Správa SW a HW technológií.

- Kontrola stavu zariadení na prevádzkach, údržba a administrácia dodanej techniky a technológie.

- Podpora dohľadového strediska spoločnosti.

- Dokumentovanie problémov a ich riešení.

Zamestnanecké výhody, benefity:

- Možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť, motivačné finančné ohodnotenie.

- Atraktívne pracovné prostredie – širšie centrum BA.

- Zázemie pre osobný rozvoj a sebarealizáciu.

- Dva dni extra zamestnaneckého voľna navyše.

- Firemný notebook a telefón.

- Firemné auto aj na súkromné účely.

- Atraktívne platové ohodnotenie.

Informácie o výberovom konaní

• Termín nástupu dohodou.
• V prípade záujmu Vás prosíme zaslať životopis na e-mail [email protected] - je potrebné v maile označiť pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem.
• Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.
• Zaslaním svojich osobných údajov dávate súhlas spoločnosti k spracovaniu svojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t. j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujete na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- Manuálne a technicky zručný

- Vedieť opraviť prípadné jednoduché poruchy

- Pozitívne naladený, komunikatívny a odolný voči stresu

- Vedieť samostatne myslieť a pracovať

- Operatívne sa rozhodovať

- Teamový hráč

- Dochvíľny a presný

- Vodičský preukaz skupiny B je nutnosťou

Naša spoločnosť zabezpečuje správu a prevádzku parkovísk prostredníctvom najmodernejších automatizovaných technológií. Špecializujeme sa na vytvorenie celého projektu od stavby parkoviska až po spustenie automatickej prevádzky priamo na mieru. Spoločnosť neustále rastie, skvalitňuje svoje služby a udržiava svoje popredné miesto na trhu. Viac informácií o firme nájdete na našej webovej stránke www.propark.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4818659  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac