Administratívna pracovníčka

ProPark Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 6, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
910 - 1 120 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podpora pri tvorbe rôznych marketingových nástrojov určených na prezentáciu firmy alebo na získanie nových zákazníkov, vytváranie prezentácii v programe PowerPoint,
• podpora pri dohľadávaní potenciálneho klienta, kontaktovanie a dohodnutie stretnutia,
• uzatváranie zmluvnej agendy s nájomcami,
• podpora vzťahov s verejnosťou,
• zabezpečovanie chodu recepcie,
• vítanie a starostlivosť o návštevy,
• starostlivosť o zasadaciu miestnosť, kuchynku, čistota v kancelárii,
• vybavovanie telefonátov a e-mailovej komunikácie,
• preberanie a spracovanie došlej a odchádzajúcej pošty a jej evidencia,
• zakladanie dokumentov,
• zabezpečovanie nákupov kancelárskych potrieb a reklamných predmetov,
• poskytovanie základných informácii o spoločnosti zákazníkom,
• plnenie administratívnych a ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného (kopírovanie, skenovanie, faxovanie, skartovanie a pod.)

• možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť s ambíciami ďalšieho rastu,
• dobrý prístup na MHD,
• vlastné parkovacie miesto,
• zázemie pre osobný rozvoj a sebarealizáciu,
• dva dni extra zamestnaneckého voľna navyše,
• firemný notebook a telefón,
• atraktívne platové ohodnotenie (troj-zložkové ohodnotenie, ktoré reflektuje Váš vklad a dosiahnuté výsledky).

Informácie o výberovom konaní

• Termín nástupu možný 01.08.2020, prípadne dohodou.
• V prípade záujmu Vás prosíme zaslať životopis na e-mail [email protected] - je potrebné v maili označiť pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem.
• Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.
• Zaslaním svojich osobných údajov dávate súhlas spoločnosti k spracovaniu svojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t. j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujete na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikačné schopnosti slovom a písmom,
• schopnosť plánovania si práce a pracovného dňa s orientáciou na výsledok,
• orientácia na zákazníka,
• schopnosť a chuť učiť sa nové veci,
• skúsenosti z obchodu výhodou,
• tímovosť a dochvíľnosť.

Naša spoločnosť zabezpečuje správu a prevádzku parkovísk prostredníctvom najmodernejších automatizovaných technológií. Špecializujeme sa na vytvorenie celého projektu od stavby parkoviska až po spustenie automatickej prevádzky priamo na mieru. Spoločnosť neustále rastie, skvalitňuje svoje služby a udržiava svoje popredné miesto na trhu. Viac informácií o firme nájdete na našej webovej stránke www.propark.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3946556  Dátum zverejnenia: 4.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 910 EUR/mesiac