IT Technik - Technická podpora

ParCool s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 6, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT Technik pre Technickú podporu je riešiteľom technických problémov súvisiacich s IT technológiou parkovísk a chodom firmy. Zabezpečuje servis, podporu zákazníkom, navrhuje technické riešenie a IT stratégie spoločnosti. Konzultuje ostatným úsekom firmy riešenia pri navrhovaných obchodných prípadov. Samostatnými návrhmi zavádza do spoločnosti proces optimalizácie na viacerých úsekoch.

Náplň práce:
• Riešenie technických problémov.
• Servisné zásahy.
• Správa a údržba prevádzok a parkovacích zariadení.
• Udržiavanie plynulého chodu prevádzok a dodržiavanie interných predpisov.
• Inštalácia a prevádzkovanie SW a HW technológií.
• Kontrola stavu zariadení na prevádzkach, údržba a administrácia dodanej techniky a technológie.
• Príprava technických riešení a produktov.
• Komunikácia so zákazníkmi a online podpora prevádzok.
• Dokumentovanie problémov a ich riešení.
• Zabezpečovať striedavú pohotovosť mimo bežnú pracovnú dobu, ak má zamestnanec službu.
• Ak sa nedá problém vyriešiť na diaľku, zamestnanec musí byť schopný ísť na pohotovostný výjazd a daný problém riešiť bezodkladne na prevádzke.
• Účasť na obchodných projektoch a zavádzaní nových produktov.

• Možnosť pracovať pre stabilnú spoločnosť s ambíciami ďalšieho rastu.
• Vlastné parkovacie miesto.
• Zázemie pre osobný rozvoj a sebarealizáciu.
• Dva dni extra zamestnaneckého voľna navyše.
• Firemný notebook a telefón.
• Firemné auto aj na súkromné účely.
• Atraktívne platové ohodnotenie (troj-zložkové ohodnotenie ktoré reflektuje Váš vklad a dosiahnuté výsledky).

Informácie o výberovom konaní

• Termín nástupu možný ihneď.
• V prípade záujmu Vás prosíme zaslať životopis na e-mail [email protected] - je potrebné v maili označiť pracovnú pozíciu o ktorú máte záujem.
• Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.
• Zaslaním svojich osobných údajov dávate súhlas spoločnosti k spracovaniu svojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t. j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujete na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

• Manuálne a technicky zručný
• Spoľahlivý a zodpovedný
• Skúsenosť s inštaláciou a konfiguráciou IT
• Znalosť vybraných IT technológií
• Operatívne sa rozhodovať
• Teamový hráč
• Dochvíľny a presný
• Vodičský preukaz skupiny B je nutnosťou.

Spoločnosť Parcool s.r.o. zabezpečuje správu a prevádzku parkovísk prostredníctvom najmodernejších automatizovaných technológií. Špecializuje sa na vytvorenie celého projektu od stavby parkoviska, až po spustenie automatickej prevádzky priamo na mieru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3745171  Dátum zverejnenia: 22.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiac