Technik pre inštaláciu, údržbu a opravy elektrických a strojných zariadení – záložných zdrojov).

PRONIX, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacfix bude určený podľa odskúšaných schopností kandidáta + motivujúce odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za bezchybné zapojenie, kontrolu a opravu elektrických zariadení, prevažne záložných zdrojov.
Vykonáva montáž, údržbu, opravy a návrh inštalácie elektrických a strojných zariadení.
Ďalej vykonáva práce typu poradenstvo, servisná pohotovosť, starostlivosť o náhradné diely
Požadujeme odbornú spôsobilosť pre činnosť na elektrických zariadeniach – minimálne § 21 podľa vyhl. MPSaVR 508/2009. Ak ju kandidát nemá, nemôže vykonávať tento druh práce.

Práca v stabilnej, rozvíjajúcej sa spoločnosti s možnosťou osobnostného rastu a profesného postupu.

Budú spresnené na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!
Pokiaľ Vás baví práca s elektrinou , potom ste u nás správne.
Vieme Vás zaučiť do toho správneho know how v elektro oblasti, ktoré Vás bude baviť.
Budete pracovať s modernými zariadeniami od špičkových svetových výrobcov technológií v oblasti neprerušiteľných zdrojov UPS a záložného napájania s motorgenerátormi .
Hľadáme uchádzača, ktorý je ochotný sa vzdelávať, je flexibilný, lojálny, má korektné vystupovanie ako ku zákazníkom, tak aj ku kolegom a ukončuje pracovné úlohy včas. Má organizačnú schopnosť, montážnu zručnosť, precíznosť a zmysel pre detail.
Vie sa nám preukázať osvedčením o odbornej spôsobilosti podľa vyhlášky 508/2009, § 21,alebo § 22, alebo §23.
Výhodou je, ak má prax v montáži záložných systémov napájania, zdrojoch napájania UPS, motorgenerátorov, batérií, ...

Spoločnosť PRONIX je popredným integrátorom a uznávaným odborníkom v oblasti technológií a služieb pre non-IT infraštruktúry dátových centier a energetické celky. Pôsobí na českom trhu od roku 1992 a na slovenskom trhu od roku 1996. Poskytujeme flexibilné riešenia od inštalácie jednotlivých elektrotechnológií až po komplexné technologické celky. Ponúkame systémy záložného napájania – UPS, DUPS, motorgenerátory, batérie, ale aj systémy chladenia, hasenia, vzduchotechniky, EPS, EZS, CCTV a MaR. Ponuka našich služieb zahŕňa audity a konzultácie, inovatívne návrhy projektov, inžinierske práce, profesionálne realizácie, riadiace a dohľadové systémy, odbornú technickú pomoc, záručný a pozáručný servis prostredníctvom špeciálne vyškolených a certifikovaných technikov.

Hlavné zameranie
Primárne zameranie a najčastejšie realizované celky spoločnosti PRONIX sú predovšetkým technologické objekty priemyselných prevádzok, datacentrá, riešenie napájania prevádzok infraštruktúry v rôznych odvetviach. Spoločnosť PRONIX je špecialistom na realizácie stredného a veľkého výkonu, o čom svedčí rad projektov pre významné spoločnosti a inštitúcie z oblastí, akými sú financie a bankovníctvo, IT a telekomunikácie, priemysel a energetika, výroba a automatizácia, doprava, média alebo štátna a verejná správa.

Kvalita služieb
Všetky inštalácie sú vykonávané v najvyššej kvalite s maximálnymi nárokmi nie len na zariadenie, ale taktiež na postup inštalácie. Meno PRONIX je obecne spojené s celým radom novo zavedených inovácií a najmodernejších a prevádzkovo optimalizovaných riešení, ktoré sa neskôr stávajú technologickým štandardom na celom trhu. PRONIX kladie dôraz na efektivitu, prevádzkovú bezpečnosť, spoľahlivosť a práve optimalizáciu investičných a prevádzkových nákladov, ktoré sú kľúčovými parametrami podnikania každého zákazníka..

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4472169  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac