Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Manažovanie AIRBNB bytov

Pronia s.r.o.

Miesto práce
Karpatská, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiacpo dohode navýšenie platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riešenie telefonátov od klientov, spravovanie rezervacií caz AIRBNB a BOOKING, malé upratovanie bytov (4 bytov v BA- BORY, Karlova Ves, Petržalka, Nové mesto, štvrty byt bude pridaný neskôr cca 2 mesiace) po hosťoch, rôzna administratívna činnosť realitnej kancelárie. Administratíva - vypĺňanie zmluvných dokumentov pre klientov, vybavovanie telefonátov a podobne. Pracovná doba zvačša od 10 00 hod do 15 00 hod podľa kapacít a rezervacií na predmetných platformách nutné aj cez víkend prípadne podľa potrieb realitnej kancelárie. Nastane skutočnosť, kedy sa pracuje aj každý deň v týždni.

po dohode aj nástup na plný uvazok, v budúcnosti služobné auto, telefón, notebook, zvýšenie platu. alternatívne 8 e na hodinu a preplatenie cestovného

Informácie o výberovom konaní

vhodné aj pre dôchodcov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

komunikatívny, spoľahlivý

Realitná kancelária

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4781294  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac