Lékař gynekologie pro ostravskou pobočku

Pronatal s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Ostrava, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 - 120 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spojte své síly s PRONATALEM, členem skupiny MEDICON!

V PRONATALu se už přes 25 let zabýváme léčbou neplodnosti. Provozujeme 7 center asistované reprodukce v České republice a 3 centra v zahraničí, dále máme vlastní genetickou laboratoř.

Náš tým se skládá z předních odborníků na problematiku reprodukční medicíny, gynekologie a porodnictví, urologie a andrologie, IVF, embryologie a reprodukční genetiky.

Co Vás u nás čeká:

  • Provádění gynekologických výkonů a prohlídek
  • Ordinace na naší klinice v Ostravě
  • Úvazek, který přizpůsobíme Vašim možnostem
  • Velmi osobní přístup ve společnosti s rodinnou tradicí a atmosférou

Co od Vás požadujeme:

  • Gynekologicko-porodnický kmen
  • Osobnost, která má chuť se dále vzdělávat, rozvíjet i profesně růst
  • Znalost cizích jazyků vítána, není však podmínkou

Co Vám nabízíme:

  • Příspěvek na bydlení nebo služební vůz
  • Mzdu nastavíme k Vaší spokojenosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Benefity v oblasti zdraví a zdravotní péče
  • Slevy do našich lékáren a prodejen zdravé výživy
  • Podpora vzdělávání a osobního rozvoje
  • Moderní pracovní prostředí
  • Výborná dopravní dostupnost
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost zkráceného úvazku

Chcete se dozvědět více?

Rádi se s Vámi seznámíme a nezávazně potkáme třeba u kávy, kde můžeme probrat naše vzájemná očekávání i možnosti spolupráce.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4369260  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc