Promotérov/ky - implementátorov, Žilinský kraj

PROMOTERI.EU s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
12.2.2018
Mzdové podmienky (brutto)
5,5€/hod. + cestovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných/é PROMOTÉROV/KY - IMPLEMENTÁTOROV v Žilinskom kraji

Termín konania práce: 12.2. až 2.3.2018

Pracovná doba: 9:00 – 17:00 (podľa možností)

Náplň práce: MARCHANDISING
-návštevy predajní po celé SK podľa tourplánu vo zverenej lokalite
-kontrola ich vzhľadu, čistoty a umiestnenia produktov v priestoroch predajne mobilného operátora
-úzka spolupráca so shopmanažérmi
-zápis reportu z kontroly do elektronického systému

Požiadavky:
-vlastné auto k dispozícii (cestovné bude preplatené podľa prejazdených kilometrov, aktívny vodič)
-výborné komunikačné znalosti
-spoľahlivosť, dôslednosť
-bydlisko v danej lokalite
-chuť si slušne zarobiť

Lokality: Žilina, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Zvolen, Banská Bystrica

Odmena: 5,5€/hod. + cestovné

ODKAZ na prihlásenie: http://www.promoteri.eu/promoter-nabidka/1147

Tešíme sa na spoluprácu.
Promoteri.eu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Promoteri.eu jsou největší agenturou, zaměřenou na promotéry. Profesionálně na různých místech (eventech, školeních, předváděcích, ale i kulturních akcích) zastupujeme značky či odvětví daného klienta a detailně seznamujeme lidi s jeho portfoliem.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3299897  Dátum zverejnenia: 1.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5€/hod. + cestovné