Senior grafik so skúsenosťami z oblasti UX

Promiseo s.r.o.

Miesto práce
Jesenského, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacMzda od 1300EUR podľa predošlých skúseností / odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba grafických návrhov od skíc až po výsledné vizuály a ich štylizovanie podľa zadania
- grafické spracovanie reklamy v závislosti od celkovej koncepcie
- spolupráca pri vytváraní kreatívnych koncepcií, určujúcej podobu a zameranie reklamných kampaní
- grafické spracovanie návrhov inzercie, katalógov, webových stránok, letákov, bannerov, bilboardov, vizitiek, výrobkov, log, atď.
- komunikácia a spolupráca s klientmi a kolegami z oddelení

- stabilná už desať rokov fungujúca spoločnosť
- možnosť vzdelávania sa aj na medzinárodných konferenciách
- firemné večierky, teambuildingy
- čerstvé ovocie, nápoje v office
- multisportka
- flexibilita v pracovnom čase
- pri vybraných pozíciach možnosť pracovať na kontrakt
- možnosť pracovať aj na dobročinných projektoch (Biela Pastelka, Úsmev ako Dar...)

Informácie o výberovom konaní

Životopisy nám posielajte na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- dĺžka praxe min. 3 roky
- vysoké estetické cítenie
- Adobe Photoshop (pokročilý), Adobe Illustrator (pokročilý), Adobe InDesign (pokročilý), Adobe XD (pokročilý), Corel Draw (pokročilý), Microsoft PowerPoint (pokročilý)
- znalosť responzívnych návrhov
- orientácia v problematike grafického dizajnu, webdizajnu, multimédií a aktuálnych trendoch v odbore
- zodpovedný, samostatný a dôsledný prístup
- zmysel pre detail a kreativita
- koncepčné, tvorivé a kritické uvažovanie
- Anglický jazyk (stredne pokročilý)
- layer management
-výhodou je predošlé pôsobenie v marketingovej agentúre

Sme marketingová agentúra, ktorá realizuje predovšetkým digitálne kampane pre pestrú klientelu, medzi ktorú patria veľké medzinárodné spoločnosti, start-upy, začínajúce a fungujúce e-shopy, od ecommerce cez IT, turizmus až po neziskovky. Chceme pomáhať našim klientom uspieť v online svete a na to musíme mať tím, ktorý je schopný, keď treba, poriadne zamakať ale aj si prácu vedieť užiť. Ako jediný mimo Bratislavy sme člen Asociácie Digitálnych Marketingových Agentúr Slovenska, členom IT Valley Košice, už niekoľko rokov sme Premier Google Partner a získali sme za našu prácu niekoľko lokálnych aj medzinárodných ocenení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3844334  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac