Disponent pre námornú dopravu / Špecialista pre námornú dopravu

PROMETHEUS, s.r.o.

Miesto práce
Humenné
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
základ 1200 EUR + bonusový systém a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia námornej dopravy
- komunikácia so zákazníkmi, výkon pracovných povinností a vyjednávanie prepravných podmienok
- spracovanie objednávok a kontrola plnenia objednávok
- administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov
- zadávanie dát do systémov
- operatívne riešenie zmien a reklamácií
- aktívne vyhľadávanie nových klientov, partnerov a dopravcov

Znalosť anglického, francúzskeho alebo nemeckého jazyka na aktívnej úrovni podmienkou vykonávania práce.

Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti námornej dopravy - PODMIENKOU!

- zaujímavý motivačný program
- služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

ASAP

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.2.2018 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- lojalita
- obchodné zručnosti
- komunikácia na excelentnej úrovni
- samostatnosť, schopnosť rozhodovania
- zodpovednosť, iniciatívny prístup
- pozitívne myslenie, chuť pracovať

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, orientovaná na zákazníka s cieľom poskytovať flexibilné a efektívne riešenia.

Naším zákazníkom ponúkame komplexné špedičné služby od prevzatia a evidencie Vašej objednávky, sledovanie priebehu konkrétnej prepravy až po bezproblémové a včasné doručenie zásielky. Vždy hľadáme optimálne riešenie pre danú situáciu tak, aby boli splnené zásady, ktorých sa držíme – poskytovať flexibilné, nákladovo efektívne a profesionálne riešenia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Sama Chalupku 20F
071 01 Michalovce

Kontakt

ID: 3099220   Dátum zverejnenia: 10.1.2018