Ekonóm

PROMETHEUS, s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ / DOHODA
Mzdové podmienky (brutto)
základ 700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie účtovnej agendy, mzdovej agendy, personálnej agendy
Spracovanie mesačných výkazov DPH
Účtovná závierka
Komunikácia s úradmi (DU, SP, ZP)

Zodpovedajúce a motivujúce finančné ohodnotenie
Zaujímavý motivačný program
Možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí

Informácie o výberovom konaní

Možný nástup aj ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Zodpovednosť, serióznosť, lojalita k firme, samostatnosť
Pozitívne myslenie, chuť pracovať, asertívnosť

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, orientovaná na zákazníka. Naším cieľom je poskytovať flexibilné a efektívne riešenia.

Naším zákazníkom ponúkame komplexné špedičné služby od prevzatia a evidencie Vašej objednávky, sledovanie priebehu konkrétnej prepravy až po bezproblémové a včasné doručenie zásielky. Vždy hľadáme optimálne riešenie pre danú situáciu tak, aby boli splnené zásady, ktorých sa držíme – poskytovať flexibilné, nákladovo efektívne a profesionálne riešenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2995872  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ 700 EUR