Špeditér

PROMETHEUS, s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac+ provízie zo zisku a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
- komunikácia s dopravcami a partnermi, vyjednávanie prepravných podmienok
- spracovanie objednávok a kontrola plnenia objednávok
- administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov
- zadávanie dát do systémov
- operatívne riešenie zmien a reklamácií
- monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi
- cenové vyjednávanie
- aktívne vyhľadávanie nových klientov, partnerov a dopravcov

Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na aktívnej úrovni podmienkou vykonávania práce. Výhodou je znalosť ďalšieho cudzieho jazyka

Ponúkame Vám zázemie silnej špedičnej spoločnosti s menom na trhu.
Zároveň:

- služobný telefón
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- zaujímavý motivačný program
- možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí

Informácie o výberovom konaní

Možný nástup aj ihneď resp. dohoda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

1

Expandujeme a prijímame ďalších šikovných ľudí do tímu!

Ak ste nám svoj životopis zaslali už v minulosti, neváhajte a pošlite nám opäť! Je možné, že Váš životopis bol vyhovujúci, len sme mali aktuálne plný stav.

- obchodné zručnosti,
- znalosť nemeckého jazyka výhodou,
- samostatnosť, schopnosť rozhodovania
- zodpovednosť, iniciatívny prístup, serióznosť
- pozitívne myslenie, chuť pracovať, asertívnosť

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, orientovaná na zákazníka. Naším cieľom je poskytovať flexibilné a efektívne riešenia.

Naším zákazníkom ponúkame komplexné špedičné služby od prevzatia a evidencie Vašej objednávky, sledovanie priebehu konkrétnej prepravy až po bezproblémové a včasné doručenie zásielky. Vždy hľadáme optimálne riešenie pre danú situáciu tak, aby boli splnené zásady, ktorých sa držíme – poskytovať flexibilné, nákladovo efektívne a profesionálne riešenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2995217  Dátum zverejnenia: 14.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac