Špeditér

PROMETHEUS, s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základ 700 EUR + prémie a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
- komunikácia s dopravcami a partnermi, vyjednávanie prepravných podmienok
- spracovanie objednávok a kontrola plnenia objednávok
- administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov
- zadávanie dát do systémov
- operatívne riešenie zmien a reklamácií
- monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi
- cenové vyjednávanie
- aktívne vyhľadávanie nových klientov, partnerov a dopravcov

Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na aktívnej úrovni podmienkou vykonávania práce. Výhodou je znalosť ďalšieho cudzieho jazyka

Ponúkame Vám zázemie silnej špedičnej spoločnosti s menom na trhu.
Zároveň:

- služobný telefón
- zodpovedajúce a motivujúce finančné ohodnotenie
- zaujímavý motivačný program
- možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí

Informácie o výberovom konaní

Možný nástup aj ihneď.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Expandujeme a prijímame ďalších šikovných ľudí do tímu! Ak ste nám svoj životopis zaslali už v minulosti, neváhajte a pošlite nám opäť!

- obchodné zručnosti,
- znalosť nemeckého jazyka výhodou,
- samostatnosť, schopnosť rozhodovania
- zodpovednosť, iniciatívny prístup, serióznosť
- pozitívne myslenie, chuť pracovať, asertívnosť

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, orientovaná na zákazníka. Naším cieľom je poskytovať flexibilné a efektívne riešenia.

Naším zákazníkom ponúkame komplexné špedičné služby od prevzatia a evidencie Vašej objednávky, sledovanie priebehu konkrétnej prepravy až po bezproblémové a včasné doručenie zásielky. Vždy hľadáme optimálne riešenie pre danú situáciu tak, aby boli splnené zásady, ktorých sa držíme – poskytovať flexibilné, nákladovo efektívne a profesionálne riešenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Sama Chalupku 20F
071 01 Michalovce

Kontakt

ID: 2995217   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ 700 EUR + prémie a benefity