Recepčná/ý

PROMENÁDA, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prvý kontakt a komunikácia s hosťom,
- poskytovanie informácii,
- rezervácie,
- prepájanie hovorov,
- vedenie agendy na recepcii, check in a check out,
- práca s platobným terminálom,
- prijímanie a následne riešenie sťažnosti,
- zmenárenská činnosť,
- objednávanie služieb pre hosti hotela,
- vystavovanie hotelových účtov,
- práca s pokladňou,
- predaj doplnkového tovaru,
- registrácia hostí a pridelovanie izieb
- 12-hodinová pracovná doba (denná/nočná zmena)

práca v mladom kolektíve
možnosť zlepšenia sa v cudzom jazyku
pravidelné školenia
dynamická práca

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.
Spolu so životopisom prosím v prílohe zasielajte aj foto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

minimálne v *** hoteli
1

Ak si komunikatívny, nemáš problém s angličtinou, spĺňaš min. požadovanú prax je to práve tvoja šanca realizovať sa v luxusnom dizajnovom **** hoteli!

Spoločnosť Promenáda, a. s. prevádzkuje luxusný dizajnový **** hotel Yasmin v Košiciach od roku 2009 ocenený HRS Top Quality Hotel, certifikátmi Tripadvisor Certificate of Excellence. Autorkou tohto dizajnového konceptu bola Bára Škorpilová so svojim tímom. Jedinečnosť prostredia tvorí machová stena, kamienková dlažba alebo netradičná zlatá mozaika na fasáde hotela. V kategorizácii hotelov patrí hotel Yasmin medzi luxusné **** hotely, poskytuje ubytovanie v 155 dizajnových izbách s možnosťou king size bed alebo twin size bed. Zabezpečuje organizovanie konferencií a rôznych spoločnekých podujatí až pre 300 osôb. Samozrejmosťou je prevádzkovanie hotelovej reštaurácie Restaurant Café Yasmin, počas letnej sezóny aj rozsiahlej slnečnej záhrady s výhľadom na zeleň. Poskytuje doplnkové služby ako fitness, welness, parkovanie, business centrum, izbovú službu, zmenáreň, práčovňu, ako aj opatrovanie detí, prenájom automobilov, taxi službu a iné.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Tyršovo nábrežie 1
040 01 Košice
ID: 968876   Dátum zverejnenia: 15.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou