Reagujte bez životopisu

Hlavný inžinier projektu- Senior projektant Žilina

PROMA, s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 3 000 EUR/mesiacmzda v závislosti od znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich tímov v Žiline, Bratislave, Košiciach a Prešove hľadáme kolegov na pozíciu hlavný inžinier projektu/senior projektant.

Náplň práce:
a) Zostavenie projekčného tímu a manažment celého projektu
b) Organizácia projektového tímu
c) Organizácia a koordinácia profesií
d) Zodpovednosť za plnenie termínov
e) Vedenie administratívnej agendy projektu
f) Zodpovednosť za technický návrh riešenia
g) Záverečné ekonomické a organizačné vyhodnotenie projektu
h) Komunikácia s investorom a s dodávateľom stavby
i) Podpora pre inžiniersku činnosť
j) Spolupráca s oddelením prípravy stavieb – organizácia prípravy a výberu dodávateľa stavby
k) Účasť na kontrolných dňoch – výkon autorského dozoru
l) Účasť a kooperácia na kolaudácií stavby

- stabilné zázemie
- skúsený odborný pracovný tím
- príjemné pracovné prostredie v atraktívnom business centre
- flexibilný pracovný čas
- účasť na odborných konferenciách
- odborné školenia
- práca na zaujímavých projektoch
- motivujúci systém odmeňovania podľa produktivity a výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby a priemyselné stavby

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Revit - Základy
ArchiCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Autorizačné osvedčenie výhodou

Zákazníkom naša spoločnosť ponúka komplexné služby v stavebníctve od investičnej prípravy stavieb, spracovania architektonickej štúdie a projektovej dokumentácie až po manažment a realizáciu stavby. Významným krokom vpred bolo zavedenie systému design & build, prostredníctvom ktorého spoločnosť PROMA poskytuje svojim klientom a investorom systém dodania stavby ako celku od projektu, cez realizáciu, až po uvedenie stavby do prevádzky. V roku 2013 začala spoločnosť PROMA implementovať a používať systém BIM - Building Information Modeling (informačný model budov).
V systéme design & build PROMA implementuje do svojej práce BIM systém, ktorý riadi a organizuje prostredníctvom BIM špecialistov. Tento systém virtuálneho navrhovania stavieb poskytuje klientom pridanú hodnotu, ktorou je rýchlosť, kompatibilita návrhov, presnosť informácií o stavbe, predvídanie kolízií pri realizácii stavby a komfort virtuálnej prezentácie pre investora.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4453649  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac