Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Projektant - Prípravár

PROMA, s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacmzda v závislosti od znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu do tímu. Hlavná náplň práce:
- príprava cenových ponúk na projektovanie pozemných stavieb
- analýza zadávacích podkladov od klientov na projektové práce
- obchodná komunikácia s klientmi
- návrh a výpočet cien projektových prác na základe UNIKA
- komunikácia so subdodávateľmi projektových prác v rozsahu technického zadania a ceny
- príprava dodávateľských aj odberateľských objednávok a zmlúv
- základná koordinácia projektu a projektového tímu v etape predprojektovej prípravy
- tvorba a kontrola finančného listu v predprojektovej a projektovej príprave (DUR, DSP, DRS a iné)
- administrácia zákaziek v podnikovom systéme ONIX
- evidencia, archivácia, štatistiky vecných a cenových parametrov projektových prác a služieb

- stabilné zázemie
- skúsený odborný pracovný tím
- príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- účasť na odborných konferenciách
- odborné školenia
- práca na zaujímavých projektoch
- motivujúci systém odmeňovania podľa produktivity a výsledkov
- iné benefity

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite svoj profesijný životopis a referenčné projekty z praxe. Na osobný online pohovor budeme pozývať iba vybraných uchádzačov.
Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti PROMA s.r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, samostatnosť, pracovitosť, flexibilita, kreativita, lojalita, tímová spolupráca
- pre osobné pohovory podmienka vyplnenia dotazníka web PROMA kariéra
- výhodou je prax z projektových organizácií z prípravy a riadenia projektových prác

Zákazníkom naša spoločnosť ponúka komplexné služby v stavebníctve od investičnej prípravy stavieb, spracovania architektonickej štúdie a projektovej dokumentácie až po manažment a realizáciu stavby. Významným krokom vpred bolo zavedenie systému design & build, prostredníctvom ktorého spoločnosť PROMA poskytuje svojim klientom a investorom systém dodania stavby ako celku od projektu, cez realizáciu, až po uvedenie stavby do prevádzky. V roku 2013 začala spoločnosť PROMA implementovať a používať systém BIM - Building Information Modeling (informačný model budov).
V systéme design & build PROMA implementuje do svojej práce BIM systém, ktorý riadi a organizuje prostredníctvom BIM špecialistov. Tento systém virtuálneho navrhovania stavieb poskytuje klientom pridanú hodnotu, ktorou je rýchlosť, kompatibilita návrhov, presnosť informácií o stavbe, predvídanie kolízií pri realizácii stavby a komfort virtuálnej prezentácie pre investora.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4447632  Dátum zverejnenia: 9.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac