Realitný maklér pobočky Bratislava, Pezinok..

Prom real consulting s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 10 000 EUR/mesiac+odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností v zabehnutom tíme Prom real

S nami získaš celé know-how ako sa stať úspešným v realitnom svete. Pridaj sa k nám a odpadne vám veľa administratívnych, právnych a ekonomických úkonov, reklamných poplatkov za inzercia nehnuteľností, facebook a google reklamu, realitný softvér atď.

Od nás získaš:
• za svoju prácu získaš spravodlivú odmenu, ktorá nemá strop,
• ukážeme ti cestu ako byť úspešný naším know-how,
• budeme ťa podporovať na ceste k osobným i obchodným úspechom,
• zabezpečíme kompletnú právnu a marketingovú podporu,
• budeš pracovať v príjemnom prostredí v priateľskom kolektíve,
• namiesto kolegov získaš nových priateľov,
• máš možnosť pracovať aj z domu,
• nemáme poplatky aké sú vo veľkých frenšízových realitkách,
• nemusíš platiť za kanceláriu
• možnosť využívania Multisport kariet na šport, wellness..

Odmeňovanie:
• spravodlivý systém odmeňovania 50%-70% z provízie predaja
• kvalitný vzdelávací systém
• firemné celoslovenské a lokálne akcie
• kariérny rast podľa dosiahnutého obratu za predchádzajúci rok
• bonus pre manažérov
• motivačné súťaže

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Komunikatívny
Zodpovednosť
Cieľavedomý
Spoľahlivý
Ambiciózny
Tímový hráč

Sme špičková realitná spoločnosť orientovaná sa na poradenstvo, predaj, kúpu, prenájom prevažne v Bratislavskom a Trnavskom kraji. Na základe našich dlhoročných skúseností pri sprostredkovaní predaja pracujeme prevažne formou exkluzívnej spolupráce.

Kancelárie:
Bratislava - Ivanská cesta 36 (Moruše)
Pezinok - Obchodná 2
Trenčín - Bratislavská
(Možnosť otvorenia vlastnej kancelárie)
ID: 4461557  Dátum zverejnenia: 7.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac