Realitný maklér pobočky Bratislava, Pezinok.. / vlastná kancelária

Prom real consulting s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 10 000 EUR/mesiac+odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností v zabehnutom tíme Prom real

S nami získaš celé know-how ako sa stať úspešným v realitnom svete. Pridaj sa k nám a odpadne vám veľa administratívnych, právnych a ekonomických úkonov, reklamných poplatkov za inzercia nehnuteľností, facebook a google reklamu, realitný softvér atď.

Od nás získaš:
• za svoju prácu získaš spravodlivú odmenu, ktorá nemá strop,
• ukážeme ti cestu ako byť úspešný naším know-how,
• budeme ťa podporovať na ceste k osobným i obchodným úspechom,
• zabezpečíme kompletnú právnu a marketingovú podporu,
• budeš pracovať v príjemnom prostredí v priateľskom kolektíve,
• namiesto kolegov získaš nových priateľov,
• máš možnosť pracovať aj z domu,
• nemáme poplatky aké sú vo veľkých frenšízových realitkách,
• nemusíš platiť za kanceláriu
• možnosť využívania Multisport kariet na šport, wellness..

Odmeňovanie:
• spravodlivý systém odmeňovania 50%-70% z provízie predaja
• kvalitný vzdelávací systém
• firemné celoslovenské a lokálne akcie
• kariérny rast podľa dosiahnutého obratu za predchádzajúci rok
• bonus pre manažérov
• motivačné súťaže

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Komunikatívny
Zodpovednosť
Cieľavedomý
Spoľahlivý
Ambiciózny
Tímový hráč

Sme špičková realitná spoločnosť orientovaná sa na poradenstvo, predaj, kúpu, prenájom prevažne v Bratislavskom a Trnavskom kraji. Na základe našich dlhoročných skúseností pri sprostredkovaní predaja pracujeme prevažne formou exkluzívnej spolupráce.

Kancelárie:
Bratislava - Ivanská cesta 36 (Moruše)
Pezinok - Obchodná 2
Trenčín - Bratislavská
(Možnosť otvorenia vlastnej kancelárie)
ID: 4336226  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac