Medicínsky reprezentant

PROM.MEDIC.SK spol. s r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1 100,- EUR + ďalšie odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborná prezentácia promovaného portfólia u lekárov špecialistov a v lekárňach (GP, KARDIO, INT)
- organizácia a aktívna účasť na seminároch a kongresoch
- medicínske a produktové vzdelávanie
- dodržiavanie firemných stratégií a postupov
- pravidelný reporting
- vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich klientov
- práca s RX a voľnopredajnými liekmi

- Zaškolenie
- Ponúkame vysoko atraktívnu a kreatívnu prácu v profesionálnom kolektíve
- Motivujúce finančné ohodnotenie (fixný plat + bonus v závislosti od výkonu)
- Služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely, notebook, iPad, mobil
- Perspektíva dlhodobej a stabilnej pozície

Písomné žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na adresu: Lenka.Palutkova@promedcs.com

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.
Nevyhovujúce životopisy nearchivujeme, všetky osobné údaje budú po ukončení výberového konania odstránené.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, farmacia, veterína, prírodné vedy, pedagogika,...

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
- samostatnosť a spoľahlivosť
- aktívny prístup k riešeniu vzniknutých situácií
- skúsenosti na pozícii medicínskeho reprezentanta výhodou

Zastúpenie zahraničnej farmaceutickej spoločnosti PRO.MED.CS.Praha a.s. pôsobiacej v 25 krajinách predovšetkým strednej a východnej Európy. Bližšie informácie www.promed.cz.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Drevárska 3663/8
05801 Poprad
ID: 3287705   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1 100,- EUR + ďalšie odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov