Nechtová dizajnérka, pedikérka

ProLook, s.r.o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nechtová dizajnérka - modelovanie akrylových alebo gelových nechtov, aplikácia gellaku, manikúra, lakovanie
- mokrá wellnes pedikúra

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700€, pravidelné mesačné finančné ohodnotenia formou odmien

Pravidelný mesačný príspevok na stravu, príspevok na ubytovanie, pravidelné mesačné finančné ohodnotenia formou odmien, zamestnanecké benefity formou
bezplatného využitia všetkýchb služieb salóna, v prípade potreby bezplatné zaškolenie v požadovaných zručnostiach, možnosť osobného rastu, pravidelné školenia, terénne akcie, workshopy, priateľské a komfortné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

prax v obore, príjemné, komunikatívne vystupovanie, zodpovedný prístup k práci, kreatívnosť

spoločnosť poskytuje prevádzkovanie beauty salónu a organizovanie spoločenských akcií a workshopov, ktoré sú zamerané na celkový image klienta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Tichá 4
81102 Bratislava

Kontakt

ID: 686279   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700€, pravidelné mesačné finančné ohodnotenia formou odmien