1 400 - 1 800 EUR

Práca v sklade - Anglicko - Pracujte a bývajte so Slovákmi

ProLife Agency s.r.o.

Miesto práce
Manchester, Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
August/September 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s oblečením, obuvou a bižutériou. Vyskladnenie tovaru, skenovanie, počítanie
Teplý/suchý sklad

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

£8.21 - £9.00 na hodinu. Výplata každý piatok na UK účet, ktorý vám zriadime hneď po príchode

12 Hodinové pracovné zmeny
Denná 6AM -6PM
Nočná 6PM-6AM
Pracuje sa v rote 3 dni v práci, 3 dni voľno
Pracuje sa vrátane víkendu
Denná a nočná zmena nerotujú na každú zmenu pripadá jedna hodina prestávky a z tej pol hodina je preplatená
Nadčasy možné
Výplata každý piatok
zdravotné poistenie odvádza zamestnávateľ

Zabezpečíme vám prácu, dopravu do UK, ubytovanie max. 15 minút peši od práce
Ubytovanie nie je viazané na prácu, možete si nájsť aj vlastné,
Náš partner v UK má posledné voľné miesta na domoch kde žijú slováci a česi iba 15 min peši od skladu takže ušetríte na dochádzaní
Pomôžeme vám vybaviť všetky dokumenty pred vycestovaním aj po príchode do UK.
Naši kolegovia tam vám budú stale k dispozícii.
Nábor trvá celý August 2019
V prípade záujmu nás kontaktujte
Roman Parák
Mobil: +421911465425
Email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je jeden z popredných predajcov oblečenia cez internet na svete.
Jeho sklad tu v Anglicku je najväčší na svete. Zamestnáva cez 2000 zamestnancov z celého sveta. Až 35 percent tvoria slováci a česi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna práca ktorá vyžaduje aby bol kandidát fyzicky zdatný
Vhodné pre mužov aj ženy
Naberáme bez znalosti AJ

Sme personálna agentúra, ktorá zabezpečuje prácu v zahraničí. Náš tím na Slovensku vám pomôže vybaviť všetko potrebné ešte pred vycestovaním a naši kolegovia v zahraničí vám pomôžu priamo tam. Tvorí nás tím ľudí, ktorí sa vrátili po rokoch pracovania a bývania v zahraničí. Prácu, ktorú vám ponúkame sme si sami vyskúšali, takže s nami viete, do čoho presne idete. Spolupracujeme s najlepšími agentúrami a zamestnávateľmi v zahraničí. Ponúkame vždy čerstvé a pravdivé informácie.

Pekárska 23
917 01 Trnava

Kontakt

ID: 3663845   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   £8.21 - £9.00 na hodinu. Výplata každý piatok na UK účet, ktorý vám zriadime hneď po príchode