Medzioperačná kontrola

PROKEŠ & Co.SK, s.r.o.

Miesto práce
Oravská Jasenica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,67 - 7,05 EUR/hod.- Základ + odp.hod.+ motivačný príplatok (4,67+0,50+1,88=7,05€) - základná mzda: 4,67 €/hod. - príplatok za každú odpracovanú hodinu: 0,50 €/hod. - motivačný príplatok: 1,88€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a meranie výrobkov počas výroby
- zisťovanie a zaznamenávanie možných odchýlok počas merania
- evidovanie nameraných hodnôt
- upozornenie na odchýlky merania a kontroly a následná komunikácia s majstrom danej zmeny
- práca v 3-zmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná)

- práca na pracovnú zmluvu
- možnosť stravovania v podnikovej jedálni
- pracovné oblečenie
- ovocie a sóda bar zdarma

Na danú pozíciu sa nevyžaduje predchádzajúca prax, všetko zaučíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa zaoberá lisovaním precíznych výrobkov z technickej gumy (brzdové membrány, tesnenia, membrány, atď). Dodávame špičkové výrobky pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4371542  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,67 EUR/hod.