Pracovník čistenia foriem

PROKEŠ & Co.SK, s.r.o.

Miesto práce
Námestovo, okres Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 Eur + príplatky za poobednú zmenu 1 E/hod, nočná zmena 2 E/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práce pri čistení foriem

- vernostné odmeny podľa odpracovaných rokov
- pracovné oblečenie - starostlivosť o oblečenie (pranie, žehlenie) zaisťuje firma
- ovocie a sóda bar zdarma
- darčekové poukazy na Vianoce a narodeniny
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť pracovať s modernými technológiami
- možnosť kariérneho rastu
- zaškolenie a možnosť ďalšieho vzdelávania
- práca na pracovnú zmluvu
- trvalé zamestnanie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenú dôveru. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Zaslaním svojho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

- ochota a chuť pracovať

Spoločnosť sa zaoberá lisovaním precíznych gumových výrobkov z technickej gumy (brzdové membrány, priechodky na káble, silentbloky, dorazy, tesnenia, membrány, atď). Dodávame prevažne pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Oravská Jasenica 606
02964 Oravská Jasenica
ID: 2588333   Dátum zverejnenia: 1.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 Eur + príplatky za poobednú zmenu 1 E/hod, nočná zmena 2 E/hod