Kontrolór kvality Trnava - živnosť (8-9Eur/h)

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Od 05/2024
Od 8 EUR/hod.Od druhého mesiaca: 9 EUR/hod (pri odpracovaní plného pracovného fondu) - Príplatok za nočnú: 0,50 EUR/hod, - Príplatok za sobotu/nedeľu: 2,50 EUR/hod - Príplatok za sviatok: 5 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kontrolórov kvality/živnostníkov, ktorí budú kontrolovať a prebaľovať vyrobené diely pre vozidlá.

Ide o prácu vhodnejšiu pre mužov.

Kontrola dielov prichádzajúcich na montážnu linku, finálna kontrola kvality a prebaľovanie dielov.

- Nástupná mzda 8 EUR/hod
- Od druhého mesiaca: 9 EUR/hod (pri odpracovaní plného pracovného fondu)
- Príplatok za nočnú: 0,50 EUR/hod,
- Príplatok za sobotu/nedeľu: 2,50 EUR/hod
- Príplatok za sviatok: 5 EUR/hod

- Bonusy za výkon, nadčasy, nočné zmeny a víkendy sú samozrejmosťou

- Možnosť týždenných zálohových faktúr

- Splatnosť faktúry máš do 15 dní od vystavenia faktúry

- K dispozícii jedáleň vybavená chladničkou a mikrovlnkou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma zaoberajúca sa: sortingom, prebaľovaním a kontrolou dielov v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Automotive

platná živnosť
spoľahlivosť
zodpovednosť

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 4805663  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.