Pracovník v pekárenskej výrobe - Prešov

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Petrovianska 34, Prešov-Solivar
Termín nástupu
ASAP
Od 700 EUR/mesiac700 - 1 000 EUR/mesiac základná mzda + 100,- EUR dochádzkový bonus + mesačné odmeny + zákonné príplatky, možnosť privyrobiť si prostredníctvom nadčasových hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných operátorov na obsluhu výrobných zariadení v pekárenskej výrobe v Prešove

- Obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov výrobnej linky.
- Vyrábanie pečených a mrazených výrobkov.
- Kontrolovanie výrobkov počas chodu výrobnej linky.
- Balenie výrobkov.
- Manipulovanie so surovinami, polotovarmi, hotovými výrobkami.
- Triedenie a príprava surovín.
- Ukladanie, odoberanie výrobkov.
- Kontrolovanie výrobkov počas výrobného procesu, v prípade zistenia nedostatkov resp. nesúladu s predpísanou kvalitou, tvarom výrobkov zastavovanie výrobnej linky.
- Čistenie strojov a zariadení, čistenie pracoviska.
- 12 hodinové pracovné zmeny
- Nočné zmeny aj práca cez víkendy

-dochádzkový bonus 100€/mesiac
-ročné odmeny
-stravné lístky v hodnote 5,10 €

Informácie o výberovom konaní

Preukaz pracovníka v potravinárstve - podmienka !

Pre obmedzený počet miest budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Prevádzka výroby pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov so sídlom v Prešove , predstavuje pekárenský závod, ktorý patrí medzi najväčšie a technologicky najvyspelejšie prevádzky v tomto potravinárskom segmente na Slovensku.

Závod je vybavený modernou technológiou pre výrobu pekárskych výrobkov ( croissanty, rôzne druhy pečivá ) a polotovarov ( mrazené polotovary, určené na dopekanie ) s veľkou variabilitou a potenciálom pre inováciu výrobkov.
Produkty sú vyrábané z kvalitných surovín, čím dosahujeme výbornú chuť našich výrobkov, predávajú sa na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, v Českej republike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Chuť pracovať, samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť, dobrý zdravotný stav

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 4428394  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac