Práca v sklade - Vodič VZV / Retrak

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Od 990 EUR/mesiacmožnosť získania mesačného bonusu 5%-15%, podľa odpracovaných mesiacov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s VZV (retrak)? Hľadáš stabilnú prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti? Hľadáš pracovnú agentúru pre ktorú nie si iba číslo v tabuľke? Máme pre teba serióznu pracovnú ponuku v Nitre s čistým a solídnym ubytovaním.

Čo bude tvoja pracovná náplň?
- čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté, distribuované a/alebo dopravené
- vykladanie a skladovanie materiálu v sklade, vykladanie materiálu na vopred určené miesto
- nakladanie prázdnych kontajnerov do nákladných automobilov
- zaobchádzanie s materiálom a komponentmi v sklade alebo na výrobnej linke
- Práca so scannerom
- Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc

- Tvoja mzda začíná na 990 Eur + možnosť získania mesačného bonusu 5%-15%, podľa odpracovaných mesiacov
- Po odpracovanom mesiaci 1010 Eur + mesačný bonus 5%-15%
- Možnosť týždenných záloh
- Zabezpečené slušné a čisté ubytovanie s maximálne dodržiavanými hygienickými predpismi
- Náš koordinátor a zamestnanecká linka je ti nonstop k dispozícií
- Zabezpečená doprava priamo na pracovisko
- Nie sme veľká agentúra kde si iba číslo v tabuľke
- Stravné lístky v hodnote 4 Eur (zamestnanec si dopláca 22 centov)
- 13. plat (vyplácaný dvakrát do roka)

Informácie o výberovom konaní

nutná prax s VZV / Retrak

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistické služby

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 4043199  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac